Lietuviai plaukikai Olandijoje vėl pateko į finalą

Plaukikas Giedrius Titenis. © AP/Scanpix archyvo nuotr.

Plaukikas Giedrius Titenis.
© AP/Scanpix archyvo nuotr.

Olandijoje vykstančių “Amsterdam Swim Cup” plaukimo varžybų olimpiniame (50 m) baseine vyrų 100 m plaukimo krūtine atrankoje šeštadienį lietuvis 26-erių metų Giedrius Titenis užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą.

Lietuvos plaukikas finišavo per 1 min. 1,03 sek. ir į priekį praleido tik britą Adamą Pytį (Adam Peaty, 59,81 sek.).

Vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje Mindaugas Sadauskas (22,90 sek.) užėmė dešimtąją poziciją ir vakare varžysis B finale (9-16 vietos).

Atrankos nugalėtoju tapo tituluotas prancūzas Floranas Manodu (Florent Manaudou, 21,87). Jis pasiekė šių varžybų rekordą.

Finalai, į kuriuos pateko po aštuonis plaukikus, vyks šeštadienį vakare.

Primename, kad penktadienį G. Titenis 200 m plaukime krūtine rungtyje iškovojo bronzos medalį, o M. Sadauskas 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale buvo penktas.