Amsterdamas išlieka nesaugiausiu miestu Nyderlanduose

Police-cordon-off-crime-scene-investigation-on-Pieter-Callandlaand

„AD Crime Meter“ duomenimis, Amsterdamas išlieka pačiu nesaugiausiu miestu Nyderlanduose. Kaip ir praėjusiais metais, antroje vietoje Mastrichto miestas, toliau rikiuojasi Roterdamas.

Nors per paskutinius metus Amsterdamas tapo saugesnis, bet vis dar išlieka miestu, kuriame įvykdoma daugiausiai nusikaltimų lyginant su kitais Nyderlandų miestais. „Amsterdamo gyventojai jau pajuto, kad situacija gerėja“, – reaguodamas į pranešimą kalbėjo meras Eberhard van der Laanas. “Siekdami užtikrinti saugumą, bendradarbiaujame su policija, prokuratūra ir kitais miesto partneriais. Iš dalies, aukštą nusikalstamumo lygį Amsterdame įtakoja ir didelis turistų skaičius. Jie dažniau nei miesto gyventojai tampa nusikaltimų aukomis.“

Mastrichtas, esantis antroje vietoje, atskleidžia su kokiais sunkumais nusikalstamumo srityje susiduria Pietų Nyderlandai. Trys Limburgo savivaldybės yra tarp dešimties nesaugiausių. Pietų Nyderlanduose nusikaltimai, susiję su narkotikais, yra įsisenėjusi problema, tad merai visomis išgalėmis su tuo kovoja, tačiau pasirodo, kad kitokių nusikaltimų, pavyzdžiui, plėšimų, grasinimų bei užpuolimų, taip pat daugėja.

olandijoslietuviai.lt


Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...