Amsterdame pavogta 400 000 eurų vertės AUDI DTM rasta sudeginta

media_xl_3346215

Vienetinė Audi RS6 DTM, kuri trečiadienio naktį buvo pavogta Amsterdame, rasta sudeginta Nieuw-West rajone. Automobilis buvo naudojamas filmuojant Piet Hein tunelyje, netoli degalinės, kur ginkluoto apiplėšimo metu automobilis ir buvo pavogtas. .

Šiuo metu policija tiria automobilių stovėjimo garažą Nieuw-Wset rajone, Nachtwachtlaan. AT5 praneša, kad antradienį, apie 14.30 val., stovėjimo garaže kilo gaisras. Liepsnos sugadino du automobilius, vienas iš jų ir buvo išskirtinė sportinė mašina.

Manoma, kad padegta buvo Audi, o kitas automobilis užsidegė nuo jos, nors policija to ir nepatvirtino.

Automobilis pagrobtas ginkluoto apiplėšimo metu trečiadienio naktį apie 23 val. Kriterion degalinėje, IJburglaan. Plėšikai automobilio savininkui Douwe Leitneriui bei operatoriui pagrasino ginklu, keletą kartų iššovė į orą ir su automobiliu pasišalino.

Screenshot 2015-10-15 22.31.29

„Jaučiuosi siaubingai. Jūs tikriausiai žinote, kad tokios greitos mašinos populiarios tarp nusikaltėlių. Todėl yra tikimybė rasti ją kur nors sudegintą“ – transliuotojui NOS po vagystės sakė D. Leitneris.

„Audi“ vertė – apie 400 000 eurų. D. Leitneris teigia, kad ji yra vienintelė tokia pasaulyje. Kanalui AT5 jis sakė, kad vagys automobilį padegė visai be reikalo, nes pasibaigus filmavimui, jis ketino ją parduoti. Automobilis buvo apdraustas.

„Instagram“ tinkle ankstesnis automobilio savininkas profesionalus slidininkas Jonas Olssonas apgailestavo dėl to, kas įvyko. Jis paskelbė tokią žinutę: „Pasiilgsiu, bet niekada neužmiršiu“.


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą