Amsterdamo parado „Gay Pride“ dalyviai raginami saugoti mobiliuosius telefonus

gay pride amsterdam

 

Rytoj Amsterdame prasideda paradas laivu „Gay Pride“, tad policija lankytojus dar kartą įspėja saugotis kišenvagių ir saugoti mobiliuosius telefonus.

Tokie dideli renginiai kaip paradas laivu labai mėgstami kišenvagių, nes pilnutėlėse gatvėse sunku suprasti, ar į jus atsitrenkė netyčia, ar kažkas iškraustė jūsų kišenes.

Parado dalyvius policija ragina rytoj vyksiančio parado metu savo mobiliuosiuose telefonuose įdiegti programėlę „Find my phone“. Taip pat patariama išmaniuosius telefonus apsaugoti slaptažodžiu.

Policija darbui parado metu siunčia daugiau pareigūnų apsisaugoti nuo kišenvagių. Dirbs ir keli greitojo reagavimo pareigūnai, pasirengę atsekti pavogtus telefonus naudojant sekimo programėlę. Taip padidės tikimybė sugauti kišenvagius bei pavogtus telefonus grąžinti teisėtiems jų savininkams.

„Apple“ naudotojai savo prietaisuose gali įdiegti programėlę „Find My iPhone“ iš „Apple store“. Androidų naudotojai gali rinktis iš keleto telefono sekimo programėlių, pavyzdžiui, „Where’s My Droid“.

Jeigu jūsų telefoną pavogs, apie nusikaltimą praneškite telefonu 112. Policijai pateikite prisijungimo prie jūsų „iCloud“ ar „Google“ paskyros duomenis bei telefono numerį, kuriuo su jumis bus galima susisiekti. Policijai baigus savo darbą, nepamirškite pasikeisti paskyros slaptažodį.


Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą