D.Blindas: „Noriu toliau treniruoti Olandiją“

danny Blindas

Olandijos rinktinė vakar sensacingai nepateko į 2016 metais Prancūzijoje vyksiantį Europos futbolo čempionatą. „Skrajojantys olandai“ namuose pralaimėjo paskutines EURO 2016 atrankos A grupės rungtynes čekams 2-3 ir užėmė ketvirtą vietą. Ji vietos negarantuoja net papildomame atrankos etape. Paskutinį kartą olandai Senojo žemyno pirmenybėse nežaidė 1984 metais. Tąkart čempionatas taip pat vyko Prancūzijoje.

Olandijos rinktinę dabar treniruoja Danny Blindas, kuris šias pareigas perėmė liepos mėnesį iš Guuso Hiddinko. Visgi po nesėkmingo atrankos ciklo D.Blindas pasitraukti iš savo pareigų neketina.

„Noriu toliau treniruoti Olandiją. Nesijaučiu pažeidžiamas. Dabar yra labai svarbu viską gerai išanalizuoti ir suprasti kur padarėme klaidas, kad galėtume judėti į priekį“, – po mačo sakė D.Blindas.

„Esu čia ne pačiu geriausiu laiku, bet aš darau savo darbą. Visa kvalifikacinė kompanija buvo nuvilianti ir nesėkminga“.

„Tačiau turime išlikti realistais. Visi supranta, kad turime pakeisti daug dalykų, bet taip pat reikia suprasti, kad mums trūko 12 ar 15 žaidėjų. Negali tikėtis, kad tokia šalis kaip Olandija laimės lengvai. Turime judėti toliau“, – užbaigė D.Blindas.

Palaikymą savo treneriui išreiškė ir rinktinės žaidėjai. Saugas Wesley Sneijderis sakė: „Blindas turi likti. Tai ne jo kaltė – tai kolektyvinė kaltė. Žaidėjai turėjo padaryti kas buvo liepta, bet to nepadarė“.

W.Sneijderis taip pat pridūrė: „Viduje tuščia – tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Negali daryti tokių klaidų. Fantastiškai pradėjome rungtynes, bet tada padarėme per daug klaidų ir už tai buvome nubausti. Dabar jau negalime nieko padaryti – viskas baigta. Tačiau neketinu sustoti žaisti už Olandiją, fiziškai jaučiuosi tikrai gerai“.

Tuo metu D.Blindo sūnus Daley Blindas taip pat nori, kad jo tėtis tęstų darbą rinktinėje: „Aš palaikau trenerį ir manau, kad jį palaiko visa rinktinė. Tai buvo nuviliančios rungtynės, bet mes palaikome savo trenerį“.

Atrodo, kad Olandijos treneriu D.Blindas gali išlikti, nes apie tai prakalbo ir Olandijos Futbolo Federacijos (KNVB) direktorius Bertas van Oostveenas:

„Blindas toliau bus rinktinės treneris. Mes kartu įžengėme į šį procesą, bet viskas kas galėjo įvykti blogiausiai ir įvyko blogiausiai. Rungtynės su čekais apibendrina visą kvalifikacinę kampaniją. Mes, kaip KNVB, jaučiame atsakomybę už šią komandą, todėl Blindui bus leista kurti mūsų rinktinės ateitį. Pradėjome su nauja komanda ir treneris turi tęsti darbą su ja. Jei jausčiau, kad tai buvo mano kaltė, manęs čia jau nebūtų. Mes tai tęsime kartu“.

Daugiau: http://www.ivartis.net/kitos-salys/d-blindas-noriu-toliau-treniruoti-olandija/37406?utm_source=copy&utm_medium=txt&utm_campaign=copy-txt


Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą