Dviračių lenktynių Olandijoje pirmajame etape G.Bagdonas – 41-as

LLS Dviraèiai Lenktynës BCT Bagdonas  Dviratininkas G. Bagdonas laimëjo ketvirtàjá "Baltic Chain Tour" etapà ir tapo lyderiu. Tomo Gaubio (ELTA) nuotr.  Utena, rugpjûèio 24 d. (ELTA). Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje rengiamø antrøjø daugiadieniø dviraèiø lenktyniø "Baltic Chain Tour" ketvirtàjá etapà (180 km) laimëjo Lietuvos rinktinës narys Gediminas Bagdonas. Po ðios pergalës 26-eriø metø lietuvis tapo varþybø lyderiu. TG

Pirmadienį Olandijoje prasidėjusių 12-ųjų dviračių lenktynių “Eneco Tour” pirmajame etape lietuvis Gediminas Bagdonas (“AG2R La Mondiale”) užėmė 41-ąją vietą.

Nugalėjo olandas Dilanas Grunevegenas (Dylan Groenewegen, “LottoNL-Jumbo”). Jis 184,7 km nuvažiavo per 4 val. 14 min. Po finišo spurto antras finišavo prancūzas Naseras Buani (Nacer Bouhanni, “Cofidis, Solutions Credits”), trečias – slovakas Peteris Saganas (“Tinkoff”).

Kitas lietuvis Ignatas Konovalovas (FDJ) finišo liniją kirto 124-as, o Ramūnas Navardauskas (“Cannondale-Drapac”) – 152-as.

Nugalėtojo laikas įskaitytas 170 sportininkų. Lenktynėse klasifikuoti 176 dviratininkai.

Septynių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.