Kaip susidraugauti su olandais dviratininkais

Visame pasaulyje olandai garsėja meile viskam, kas susiję su dviračiais. Tad kaip galima jiems įsiteikti užsiimant jų mėgstamiausia veikla?

1. Važiuokite priešais labai labai labai lėtai

Gyvenime juk labai svarbu sustoti ir pajusti rožių kvapą, mėgautis kiekviena akimirka, o būtent taip jūs padedate jiems dar labiau panirti į meditaciją. Tylus olandas dviratininkas, važiuojantis jums iš paskos, ne niršta pykčiu, o tiesiog medituoja. Garsokas jo skleidžiamas švokštimas, kurį girdite, tai ne pyktis, o koncentravimasis į kvėpavimą.

2. Duokite ženklą ir sukite net neatsigręždamas

Pirmą kartą važiuodamas dviračiu Grioningene parodžiau posūkį jau sukimo į kairę momentu. Už manęs važiuojanti moteris man signalizavo tiek kartų, jog pamaniau, kad ją ištiko raumenų spazmai. Ji šaukė man visokius gražius olandiškus žodžius, tai puikiai pasitarnavo mano žodyno plėtrai. Priėmiau tai kaip ženklą, kad ji labai džiaugiasi savo gimtajame mieste matydama egzotišką amerikietį, tad taip pat spustelėjau savo skambutį, nusišypsojau ir pamojavau.

3. Tiesiog būkite turistu

Olandai dviratininkai jus tiesiog dievina. Tik pamatę ryškų nuomotą dviratį priešais save, kaip mat tampa herojais Gladiatoriais, o kas nemėgsta šio filmo?

4. Išlįskite jiems prieš pat nosį

Tikrų tikriausia garbė padėti olandui savyje atrasti „supermeną“, skrendantį per dviračio vairo rankenas. O kai jis veidu teškiasi į asfaltą tiesiai prieš jus, tiesiog eikite toliau. Superherojai nori likti anonimiški, juk nenorėtumėte jų išduoti, ar ne?

5. Pavokite olando dviratį

Rimtai, olandai mėgta ieškoti priežasčių išeiti lėtai pasivaikščioti. Jeigu paimsite olando dviratį, jis 5 kilometrus maloniai pasivaikščiodamas eis namo, ir visa tai dėka jūsų. O dar geriau jeigu lauke lyja. Kam nepatinka gaivus vandens lašų teškėjimas į veidą.

6. Važiuokite juosta, skirta priešingai eismo pusei

Tai kaip scena iš kompiuterinio žaidimo „Grand Theft Auto“ Išsisukinėk nuo olandų, o mindamas dviratį Raudonų žibintų kvartale prigriebk prostitutę. 

7. Be jokio perspėjimo išvažiavęs į priekį, stabdyk

Olandai save laiko gana atsipalaidavusiais tipais, tad juos iš proto išvesti yra gana sunku. Bet juk ir studentui reikia mokytis. Pamokykite tą iš paskos važiuojantį olandą kantrybės, dar geriau tai padaryti su dviratininkais lenktynininkais, dėvinčiais tas labai aptemptus elastano šortus.

8. Kuo daugiau signalizuokite skambučiu

Tai dviratininkų pasaulyje atitinka tris bučinius į skruostus. Pasisveikink su vaikinu, lėtai važiuojančiu prieš tave. Mandagiai pasisveikink su turistu, atvažiuojančiu ne ta eismo juosta.
Padarykite šiuos 8 dalykus ir susirasite tiek olandų draugų, kad nebežinosite, ką su jais ir daryti

dutchreview.com


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą