Klasikinėse dviratininkų lenktynėse Olandijoje Aidis Kruopis finišavo septintas

aidis-kruopisOlandijoje 63-čią kartą vykusiose „Ronde van Overijssel“ klasikinėse dviratininkų lenktynėse septintą vietą užėmė „An Post-Chain Reaction“ komandos narys Aidis Kruopis.

Lietuvos dviratininkas 200,7 km numynė per 4 valandas 34 minutes ir 38 sekundės ir finišavo kartu su pagrindine grupe, kurios priekyje finišavo pergalę iškovojęs olandas Jeffas Vermeulenas.

Tik finišo tiesiojoje nugalėtojui pralaimėję antrą bei trečią vietas užėmė italas marco Zanottis bei olandas Coenas Vermeltfoortas.

4 sekundėmis nuo lyderių grupės atsilikę atvažiavo ir finišo liniją 35-oje bei 38-oje vietose kirto atitinkamai Gediminas Kaupas („Team Differdange-Losch“) bei Darijus Džervus („CCT p/b Champion System“).

Lenktynes baigė 151 dviratininkas iš 186-ių startavusių.

Praėjusiais metais šiose lenktynėse triumfavęs belgas Dennisas Coenenas šįsyk liko tik dvidešimtas.