Lietuvė dviratininkė Olandijoje prologe buvo 31-a

Route De France, Stage 1, 10 August 2008Penktą kartą Olandijoje surengtų daugiadienių „Energiewacht Tour“ dviratininkių lenktynių prologe 31-ą vietą užėmė Daiva Tušlaitė, kuri 2,5 km atskiro starto lenktynėse 18 sekundžių pralaimėjo prologo nugalėtojai olandei Annai van der Breggen.

Likusios keturios Lietuvos dviratininkės tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis: Silvija Latožaitė finišavo 71-a, Ema Manikaitė – 84-a, Saimanta Černikytė – 107-a, o Žavinta Titenytė – 117-a.

Antrą-trečią vietas prologe pasidalijo vokietės Lisa Brennauer ir Trixi Worrack.

Rezultatai:

1. Anna van der Breggen (Olandija) – 3 min. 15 sek.
2. Lisa Brennauer (Vokietija) – atsiliko 5 sek.

Lenktynėse Belgijoje G. Bagdonas finišavo 37-as

Belgijoje 103-ą kartą vykusiose tradicinėse klasikinėse „Scheldeprijs“ dviratininkų lenktynėse 37-as finišavo „AG2R La Mondiale“ komandos narys Gediminas Bagdonas.

Lietuvos dviratininkas 200 km numynė per 4 valandas 30 minučių 52 sekundes ir 42 sekundėmis atsiliko nuo pergalę iškovojusio norvego Alexanderio Kristoffo.

Tik finišo tiesiojoje akimirką nugalėtojui pralaimėję antrą ir trečią vietas šiose lenktynėse užėmė atitinkamai belgas Edwardas Theunsas ir baltarusis Jevgenijus Hutarovičius.

Lenktynes baigė net 171-as dviratininkas iš 190-ies startavusių.

Paskutinius trejus metus šiose lenktynėse triumfavęs vokietis Marcelas Kittelis šiemet nestartavo, o vienintelį kartą šių lenktynių prizininkų tapęs lietuvis Tomas Vaitkus 2005-ais užėmė antrą vietą.