Neaiškus sprogimas lėktuve virš Somalio: žmogus buvo išsiurbtas per atsivėrusią skylę

lektuvas-po-mislingo-sprogimo-56b2dae42b22f

Tęsiasi tyrimas dėl sprogimo lėktuve, skridusiame virš Somalio. Pasirodė vaizdo medžiaga iš orlaivio vidaus, nuotraukos, kuriose – sprogimo padariniai. Baiminamasi, kad vienas žmogus buvo tiesiog išsiurbtas iš salono – jo kūnas rastas ant žemės, rašo „ABC News“.

„Daallo Airlines“ lėktuvas antradienį pakilo iš Mogadišo ir turėjo skirsti į Džibutį. Tačiau netrukus po pakilimo jam teko grįžti ir leistis avariniu būdu.

Serbijos lakūnas Belgrado laikraščiui „Blic“ sakė manantis, kad lėktuve buvo padėta bomba.

„Laimei, skrydžio kontrolės prietaisai nebuvo pažeisti, todėl galėjau apsisukti ir nusileisti oro uoste, – sakė Vladimiras Vodopevičius. – Nieko panašaus nėra nutikę per visą mano karjerą. Orlaivio viduje nukrito slėgis. Ačiū Dievui, viskas baigėsi gerai.“

Somalio civilinės aviacijos atstovas teigė, kad du žmonės buvo sužeisti, ir vienas žuvo. Kaip rašo CNN, žuvęs žmogus buvo išsiurbtas iš lėktuvo per atsivėrusią ertmę. Jo kūnas rastas ant žemės. Pareigūnai oficialiai šios versijos kol kas nepatvirtino.

Civilinės aviacijos tarnyba teigia kol kas neradusi įrodymų, kad tai buvo nusikalstamas aktas, tačiau Somalio vyriausybė vykdo sprogimo tyrimą.

Somalio ambasadoriaus Jungtinėse Tautose pavaduotojas Awale’as Kullane’as skrydžio metu buvo šiame lėktuve. Vėliau jis savo feisbuke parašė, kad išgirdo didelį garsą, ir kelias sekundes negalėjo nieko matyti – tik dūmus. Kai jie prasisklaidė, keleiviai pamatė, kad trūksta orlaivio gabalo.

15min logo

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą