Neįtikėtina prabanga: 4 geriausi pasaulyje barai lėktuvuose

Tolimųjų nuotolių skrydžiai turi savų pliusų – jūs galite gauti nemokamą kojinių porą ir gerą kino filmų pasirinkimą, bet juos nurungiantis privalumas yra nemokamas gėrimų vežimėlis.

Bet pasirodo, kad lėktuvo priekyje keliaujantys keleiviai turi dar daugiau – kai kuriose pirmosios klasės kajutėse keliautojai netgi turi savo asmeninį  barą. Šiame straipsnyje aptarsime thesun.co.uk išskirtus keturis geriausius šiuo metu pasaulyje veikiančius barus įsikūrusius ne kur kitur, o tiesiog orlaiviuose.

Tokie vežėjai kaip Virgin Atlantic, Etihad ar Emirates gali pasigirti kai kuriuose savo lėktuvuose turintys prabangias kabinas, kur keleiviai gali iš patyrusių barmenų užsisakyti įvairių užkandžių bei kokteilių.

Visos šios oro linijos siūlo platų gėrimų pasirinkimą, kai kuriuose orlaiviuose yra ir sezoniniai kokteilių meniu. Keleiviai gali užsisakyti visko – nuo paprasto martini iki atvėsinto šampano butelio, o kai kurie lėktuvai danguje netgi rengia vyno ir užkandžių degustacijas. Taigi, išsiaiškinkime kuriuose orlaiviuose galite tikėtis geriausių mojito ar Manhattans’ų.

Qatar Airways

Kataras yra musulmoniška valstybė su griežtais alkoholio vartojimą ribojančiais įstatymais, bet valstybės oro linijos vis dar turi vieną geriausių lėktuvų barų pasaulyje.

Svečiai čia gali rinktis iš plataus aukščiausio lygio gėrimų asortimento, kuriame galima rasti, pavyzdžiui, Krug šampaną, Lietuvoje kainuojantį apie 150 eurų už 0,75 talpos butelį. Keleiviai taip pat gali užkandžiauti ar iš verslo klasės meniu užsisakyti įvairių maisto patiekalų.

Emirates

Emirates jau kurį laiką gali pasigirti vienais geriausių pasaulyje barų, bet ateinančią vasarą klientus pasieksiantys pasiūlymai visa galva pranoks konkurentus. Šios oro linijos šiuo metu atnaujina savo orlaivių erdves ir birželio mėnesį pasitiks su nauju, privačių jachtų kabinų įkvėptu interjeru.

Apskritai, naujos poilsio erdvės talpins iki 26 keleivių vienu metu, kurie galės žiūrėti 55 colių LCD televizorių, tuo pačiu metu besimėgaudami pageidaujamais kokteiliais ir užkandžiaudami.

Pirmos klasės keleiviai ir šiuo metu gali užsisakyti ledukuose vėstantį šampano butelį bei naudotis kitais šių prabangių oro linijų suteikiamais privalumais.

Etihad

Etihad oro linijos savo verslo klasės ir pirmosios klasės keleiviams siūlo atsipalaidavimo erdves, kuriose svečiai gali vaišintis gėrimais iš gerai aprūpintų gėrimų vežimėlių, kuriuose rasite tiek brangiausių stipriųjų gėrimų, tiek tauriausio šampano. Jei kankina alkis, svečiai iš lėktuvo įgulos taip pat gali užsisakyti įvairių užkandžių.

Virgin Atlantic

Visi aukštesnės klasės Virgin Atlantic keleiviai gali apsilankyti orlaivio bare, kuris, ko gero, yra moderniausias pasaulyje.  Čia jūsų laukia ultravioletine šviesa apšviestos futuristinės erdvės ir sezoninis kokteilių meniu.

Virgin Atlantic orlaivių barai yra ne tokie erdvūs kaip kitų aptartų oro linijų. Juose rasite tik keletą baro kėdžių ir šiek tiek erdvės stovintiems klientams.

kvepiakelionem.lt


Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą