Olandijoje – galimybė atidaryti sąskaitą su asmenuke

selfie

Olandijos bankas „ABN Amro“ suteikė savo klientams galimybę atidaryti sąskaitą per išmanųjį telefoną. Norint tai padaryti, būtina nufotografuoti savo asmens dokumentą, padaryti asmenukę ir pervesti 0,01 euro per sistemą „iDeal“.

„Matome, kad mūsų klientai vis aktyviau naudojasi išmaniaisiais telefonais. Siekdami patenkinti jų poreikius, pasiūlėme galimybę atidaryti sąskaitą per išmanųjį telefoną. Tai greitas ir patogus būdas, nes nereikia eiti į banko poskyrį“, – sako „ABN Amro“ mažmeninės bankininkystės vykdomasis direktorius Fransas Woeldersas.

Neseniai bankas išbandė šią naują paslaugą savo techninėje laboratorijoje. Bandomoji versija taip pat buvo paleista šešiuose banko padaliniuose. Teigiama, kad „ABN Amro“ mobiliąja programėle buvo pasinaudota 57 mln. kartų per mėnesį. Rugsėjį ši programėlė buvo gerokai modernizuota ir papildyta naujomis funkcijomis.

Spalį skelbta, kad Londono verslo rajono City bankai išbando naują klientų atpažinimo sistemą – remiantis asmenukėmis, kurias vėliau lygina su asmens nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Vis dėlto „ABN Amro“ tapo pirmuoju dideliu banku Europoje, siūlančiu atidaryti sąskaitą su asmenuke. Anksčiau tokių galimybių siūlė tik pradedančiosios bendrovės, pvz., „Monese“.

Šaltinis: banki.ru / penki.lt


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...