Olandijoje kranas pavirto prabangiu viešbučiu

kranas-viesbutisKeletas ambicingų architektų Amsterdame iš vieno seniausių pasaulyje krano padarė tai, kas ko gero niekam nė nešautų į galvą – prabangų viešbutį. 50 metrų aukščio ir 250 tonų sveriantis kranas jau praktiškai buvo nurašytas metalo laužui, kai keliems Olandų architektams gimė beprotiška idėja. Juk, vis dėlto, šis kranas yra viena seniausių mechaninių konstrukcijų pasaulyje.

Projektas nebuvo iš lengvųjų. Architektams teko sutvirtinti ne tik krano konstrukciją, bet ir pačią prieplauką, kuri nebuvo pasiryžusi atlaikyti naujuosius apartamentus. Skaičiuojama, kad vieniems apartamentams architektai išleido po milijoną eurų. O jų čia yra trys.

apartamentai-krane

Darbai truko trejus metus ir galiausiai kranas buvo pristatytas visuomenei kaip „Hotel Faralda“ viešbutis. Nieko nuostabaus, kad toks netradicinis statinys greitai sulaukė gausybės rezervacijų. Pirmieji svečiai – elito klasės atstovai iš viso pasaulio. Jiems čia tikrai neturėtų nieko trūkti, mat krane įrengtos netgi džiakuzi vonios. Idėjos autoriai atskleidė, kad ši vieta tapo labai populiari jaunavedžių, norinčių originaliai praleisti savo pirmąją naktį, tarpe. Naktis tokiame viešbutyje kainuoja nuo 500 eurų.

skaitalas logo


Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą