Olandijos bendrovė kartu su „MasterCard“ testuoja veido atpažinimo technologiją

client_logo_sw_icscards

 

„MasterCard“, bendradarbiaudama su Olandijos bendrove „International Card Services“ (ICS), ruošiasi išbandyti biometrijos technologiją. Tris mėnesius 750 „ABN Amro“ banko klientų galės atsiskaityti mokėjimo kortelėmis vietoj PIN kodų ir slaptažodžių naudodami pirštų atspaudus bei veido atpažinimo technologiją.

Bandymų dalyviai turės įsidiegti specialų priedėlį iš „Apple Store“ arba „Google Play“, gauti specialų kodą ir užsiregistruoti ICS interneto svetainėje.

Norėdamas atsiskaityti už pirkinį per internetą, pirkėjas į mobilųjį telefoną gaus pranešimą, siūlantį identifikacijai panaudoti piršto atspaudą ar veido atvaizdą.

„Biometrijos technologijos leidžia pagreitinti apsipirkimo procesą ir padaryti jį saugesnį. O kas gali būti smagiau už galimybę perkant prekes atsiskaityti pademonstruojant savo „asmenukę“ ar piršto atspaudą?“, – klausia Arjan Bol, „MasterCard“ Olandijos regiono vadybininkas.
JAV tuo pačiu metu šią technologiją išbandys 200 federalinės kreditų sąjungos „First Tech“ darbuotojų.

„MasterCard“ tyrimų duomenimis, 75 proc. pasaulio gyventojų yra girdėję apie biometriją. Šiuo metu pirštų atspaudai yra populiariausia biometrinio atpažinimo priemonė, tačiau vis labiau populiarėja ir veido atpažinimo technologija. Taivane ir Kinijoje veido atpažinimo technologijos jau bandomos jas diegiant į bankomatus.

Penki.lt


Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą