Iš Olandijos – su reikšmingais apdovanojimais

Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai su savo mokytoju Luku Kubiliumi

Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai su savo mokytoju Luku Kubiliumi

 

Olandijoje, Sneek mieste, įvyko atviras Olandijos Waterpoort karatė čempionatas, į kurį susirinko per 250 dalyvių iš 10 Europos šalių. Šiose varžybose dalyvavo ir 7 Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ karatekos, kurie iškovojo 3 aukso, po 1 sidabro ir bronzos apdovanojimą.

Vaikus treniruojančio Luko Kubiliaus teigimu, įspūdingai kovojo ir čempionu tapo Matas Jonauskas. Jis, įtikinamai įveikęs visus savo varžovus, tapo jaunių amžiaus grupės nugalėtoju, nepaisant to, kad tai buvo jo pirmosios varžybos vyresniųjų amžiaus grupėje. „Kretingiškis yra perspektyvus ir sparčiai tobulėjantis sportininkas, valingas ir darbštus, o savo nuosekliu ir atsakingu darbu treniruotėse yra puikus pavyzdys jauniesiems karatekoms, kurie mato, jog tik darbštumas ir sąžiningai per treniruotes išlietas prakaitas yra raktas į pergales“, – neabejojo L. Kubilius.

Čempionu jaunučių amžiaus grupėje tapo ir Edvinas Gerasimenko, kuris įtikinamai laimėjo 4 kovas. Tai buvo puikus jėgų patikrinimas kretingiškiui prieš artėjantį Europos jaunučių čempionatą Bulgarijoje. Jaunučių amžiaus grupėje kovojo ir nedaug iki medalio pritrūko Ernestai Meškytei, kuri užėmė IV v.

Sėkmingai kovojo ir jaunosios kretingiškės: Greta Intaitė, laimėjusi visas kovas, tapo čempione, Emilija Česnakaitė, pralaimėjusi vos vieną kovą, pasipuošė sidabro medaliu, o Kornelija Česnakaitė – bronzos. Vaikų amžiaus grupėje garbingai kovojo, tačiau medalio nelaimėjo Augustas Pocius, kuriam tai buvo pirmos tarptautinės varžybos.

Šioje kelionėje kretingiškiai ne tik sėmėsi tarptautinių varžybų patirties, bet ir smagiai praleido laiką vandens bei pramogų parkuose. „Nepaisant to, kad iki Olandijos teko keliauti 2 dienas, rezultatai – išties puikūs. „Shodan“ karatė mokykla vis dažniau įrodo savo pajėgumą ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinio lygio varžybose“, – auklėtinių pasiekimais pasidžiaugė L. Kubilius.

„P. n.“ informacija


Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą



 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...