Olandijos universitetai parodoje Vilniuje

1_bendras1

Parodoje “Tarptautinių studijų dienos 2015” spalio 8 d. Vilniuje dalyvaus 4 Olandijos universitetai

Olandijos valstybė yra Europos širdis, pripažinta kultūros, prekybos ir moksliniu centru. Olandija – verslininkų ir pradininkų šalis, padovanojusi pasauliui žinomus mokslininkus, architektus, menininkus, Nobelio laureatus. Šiandien ji – aukštojo išsilavinimo anglų kalba lyderis žemyninėje Europoje. Užsienio studentų skaičius čia siekia 42 000 iš bendro 500 000 studentų skaičiaus. Šiuo metu studentai turi galimybę pasirinkti iš 1 150 studijų programų anglų kalba, taip pat siūlomos studijų programos vokiečių ir prancūzų kalbomis. Išsilavinimo sistema Olandijoje yra viena perspektyviausių pasaulyje. Jos pagrindą sudaro studentų savarankiškumas, kritinės diskusijos ir praktika. Daugelio studijų  programų sudėtyje yra praktinis darbas, projektinis darbas grupėje, o taip pat naudojami kiti būdai įgyti praktikos.

Olandijos universitetai, daugelio mokslinių atradimų liudininkai, garsūs savo akademinėmis tradicijomis. Šiuolaikinė mokslinė-techninė bazė leidžia atlikti pažangius mokslinius tyrimus ir sudaro visas sąlygas sėkmingai mokslinei veiklai. Aukštasis išsilavinimas Olandijoje atitinka griežtus pasaulinius standartus ir turi puikią reputaciją. Šalyje vyrauja  dviejų tipų aukštojo mokslo institucijos: mokslinių tyrimų universitetai (universiteiten) ir taikomųjų mokslų universitetai (hogescholen).

Europos studentams sudaromos palankios sąlygos įgyti išsilavinimą šioje šalyje. Taigi, bakalauro studijų programa – 1 951 eurų per metus.

Parodoje Vilniuje sutikite šiuos universitetus:

Fontys University of Applied Sciences

Didžiausias pritaikomųjų mokslų universitetas Olandijoje, siūlo aukštąjį išsilavinimą anglų, vokiečių ir olandų kalbomis. 35 fakultetuose mokosi 40 000 studentų.

Universitetas išsidėstęs viename iš dinamiškiausių ir besivystančių Europos regionų – pietinėje Olandijos dalyje netoli Vokietijos ir Belgijos sienų. Patys didžiausi universiteto padaliniai įsikūrę Eindhoveno, Tilburgo ir Venlo miestuose. Studijų programos parengtos taip, kad studentai būtų paruošti profesionaliai veiklai įvairiose srityse. Universitetas palaiko ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius su tarptautinėmis kompanijomis ir verslo organizacijomis visame pasaulyje.

Studijų programos anglų kalba:

Bachelor’s programmes

Electrical & Electronic Engineering

Engineering Physics

Industrial Engineering & Management

Information & Communication Technology (ICT)

International Business and Management Studies

International Business Economics

International Fresh Business Management

International Marketing

Logistics Management Engineering

Mechanical Engineering

Mechatronics

Physiotherapy

Master’s Degree Programmes

Master of Science in International Logistics / Procurement / Supply Chain Management

Master of Science in Business & Management

Master of Business Administration (MBA) (part-time)

Tilburg University

Klasikinis mokslinis tiriamasis universitetas, įkurtas 1927 metais. Siūlo aukščiausius mokymo standartus, mokslinę veiklą,  apgyvendinimo sąlygas ir studentišką gyvenimą. Turi vieno iš geriausių universitetų reputaciją Europoje šiose srityse kaip verslas, ekonomika, teisė. Nuolat užima lyderio poziciją tarptautiniuose reitinguose. Šiuo metu universitete mokosi studentai iš 85 pasaulio šalių.

Bachelor’s Programmes in English:

Economics

Global Law

Econometrics and Operations Research

International Business Administration

Master’s Programmes

Daugiau kaip 30 programų anglų kalba.

NHTV Breda University of Applied Sciences

Čia mokosi 7 000 studentų iš 50 pasaulio šalių. Universitetas yra Olandijos pietuose Breda mieste, 100 km nuo Amsterdamo. Tai istorinis miestas, kuriame gyvena 174 000 gyventojų. Universitetas įkurtas 1966 metais, veiklos pradžioje vykdė turizmo ir viešbučių programas. Šiandieną šios programos lieka pagrindinėmis ir pačiomis geriausiomis Europoje. Palaipsniui prie šių programų buvo prijungta tarptautinė viešbučių vadyba, nekilnojamo turto agento veikla, logistika ir kitos programos.

Hotelschool The Hague, Hospitality Business University

Viešbučių vadybos mokykla gyvuoja jau nuo 1929 metų. Įeina į geriausių pasaulio mokyklų penketuką ruošiančių svetingumo srities specialistus. Bakalauro programa trunka  4 metus, per šį laikotarpį numatytos 2 praktikos užsienyje. Per metus yra dvi mokslo metų pradžios: rugpjūtis ir vasaris. Vienas iš stojimo reikalavimų be Brandos atestato  – anglų kalbos lygio patvirtinimas (IELTS 6.0). Visiems pirmo kurso studentams suteikiamas bendrabutis. Mokykla didžiuojasi tarptautine atmosfera, kadangi joje mokosi daugiau nei 50 tautybių studentai. Amsterdame siūloma magistrantūros programa – Master of Business Administration (MBA) in International Hospitality Management, programos trukmė 13 mėnesių (18 750 EUR).

Pasitikite universitetų atstovus parodoje „Tarptautinių studijų dienos 2015“ spalio 8 d. Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20 Vilniuje.

„Tarptautinių studijų dienos 2015”

Spalio 8 d. Vilniuje

Parodos vieta:  Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20 Vilnius


Parodos laikas: 11.00 – 18.00

Įėjimas nemokamas

Papildomą informaciją  ir dalyvių sąrašą rasite čia: www.balticcouncil.lt

 

Informaciją paruošė Jurgita Gruodienė

UAB „Baltic Council for International Education”

Jogailos g. 4, Vilnius, LT-01116

Tel.: 8 5 2690056, 8671 15728

lietuva@balticcouncil.org

www.balticcouncil.lt


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...