Pauliui Jankūnui Europos futbolo čempionate trūksta mylimų olandų

paveikslelis-107836-any686x686

Nuotr. Fotodiena.lt/D. Pipas

Paulius Jankūnas yra vienas didžiausių futbolo mėgėjų Kauno „Žalgirio“ komandoje. Galbūt ne pats didžiausias (šis titulas be konkurencijos priklauso Edgarui Ulanovui), tačiau toks žmogus, kuris žino, kuo Madrido „Real“ skiriasi nuo Madrido „Atletico“. Ką ten skiriasi – Jankūnas yra užkietėjęs „Real“ fanas.

„Madridas – vienas ir vienintelis. Nuo vaikystės sergu už jį“, – savo mėgstamiausią pasaulio futbolo klubą tinklalapiui „BasketNews.lt“ atskleidė Jankūnas.

„Žalgirio“ kapitonas neseniai turėjo progą džiaugtis – jo palaikomas klubas triumfavo Čempionų lygoje, o šiuo laimėjimu jis gyrėsi komandos draugų kompanijoje – žalgiriečiai buvo susirinkę kartu stebėti finalo.

Paklaustas apie mėgstamiausią futbolininką, Jankūnas taip pat pamini „Real“ žaidėjo, tiesa, jau buvusio, pavardę – argentinietis Angelis Di Maria.

Kur Paulius įsivaizduoja save, jeigu žaistų futbolą?

„Pagal savo žaidimo stilių turbūt būčiau gynėjas. Puolėjui trūksta įgūdžių“, – savikritiškas buvo 203 cm ūgio krepšininkas.

O kokią futbolo taisyklę norėtų perkelti į krepšinį?

„Nuošalę. Čia turbūt labiausiai skaudu būtų Kuzminskui, nes jis visą laiką pirmas į puolimą bėga“, – juokėsi Jankūnas.

Šių metų Europos čempionate Jankūnas neturės komandos, kurią labiausiai palaiko. Jo mėgstami olandai netikėtai liko už Europos čempionato borto.

„Kadangi olandai nežaidžia, tai nežinau, ką palaikysiu. Tiesiog žiūrint rungtynes pasirinksiu kažkurią pusę. Kas žais finale? Vokiečiai ir gal… anglai. Čempionė, spėju, bus Vokietija. Nors ne mano favoritai, bet už praeities nuopelnus“, – prognozavo Jankūnas.


Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą