Prabangaus prekybos centro Amsterdame gali ir nebūti

Capture

Prabangaus prekybos centro „Haussmann“ Amsterdame ateitis skendi nežinioje. „Retail News“ praneša, kad projektas atšauktas, darbuotojai nušalinti. Bendrovės atstovas spaudai NRC teigė, kad šiuo metu ieško perspektyvų darbų tęsimui.

Atstovas spaudai paneigė, kad projektas atšauktas galutinai, tačiau patvirtino, kad laikinai darbuotojai yra atšaukti iš darbo su projektu. Jo teigimu, tokia situacija susidarė praėjusį mėnesį pasitraukus vadovui Fransui van der Kraanui: „Van der Kraanas – žmogus, turintis viziją, kai dirbama su koncepcijos kūrimu. Jo pasitraukimas mus privertė permąstyti esamą situaciją ir ar tokio projekto realizavimas apskritai yra realistiškas.“

„Haussmann“ yra keleto olandų verslininkų ir investuotojų projektas. Praėjusių metų gegužę jie pranešė atidarysiantys prabangų prekybos centrą Rokin gatvėje, kur stovėjo „Fortis“ pastatas. Už projekto plėtrą atsakinga turto valdymo bendrovė „Ivy Group“.

Centro atidarymas jau buvo atidėtas nuo 2016 metų rugsėjo į 2017 metų vasarį. Gruodį buvo pasirodę pranešimų, kad „Haussmann“ kyla sunkumų pritraukiant prabangos prekių ženklais prekiaujančias bendroves.

olandijoslietuviai.lt


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...