Prezidentė pasveikino Belgiją nacionalinės šventės proga

 

Dzojos Gundos Barysaites foto.

Dzojos Gundos Barysaites foto.

 

Antradienis, liepos 21 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Belgų Karalių Pilypą nacionalinės šventės proga.

„Lietuva ir Belgija yra artimos sąjungininkės ir bendrų vertybių siejamos partnerės Europos Sąjungoje ir NATO. Mūsų strateginė partnerystė yra pagrindas sprendžiant svarbiausius politinius, ekonominius ir saugumo iššūkius. Ypač vertiname nuolat stiprėjantį karinį Lietuvos ir Belgijos bendradarbiavimą ir nuoseklų Jūsų šalies palaikymą užtikrinant Lietuvos ir viso regiono saugumą”, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Pasak šalies vadovės, nuo Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai sutvirtėjęs Lietuvos ir Belgijos kultūrinis dialogas toliau sėkmingai tęsiasi abiejų šalių žmonių iniciatyva, o gausi lietuvių bendruomenė Belgijoje prisideda prie dvišalių santykių ir bendrų ryšių vystymo.

Prezidentė pabrėžė, jog kartu plėtojami projektai mokslo, studentų mainų, verslo, prekybos ir investicijų srityse ir ateityje prisidės prie Lietuvos, Belgijos ir visos Europos stiprinimo.

Valstybės vadovė Belgijos žmonėms palinkėjo laimės ir visokeriopos sėkmės, o Belgijos Karalystei – susitelkimo, gerovės ir klestėjimo.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: PAULIUS KALMANTAS, LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO KANCELIARIJA

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...