Roterdamo centrinė stotis išrinkta metų statiniu

800px-Rtd_CS-IIIKetvirtadienį Nacionalinė architektų sąjunga (BNA) Centrinę Roterdamo stotį išrinko metų statiniu. Įvertintas ir Aukštųjų technologijų parkas Hengelo mieste, jam skirtas visuomenės apdovanojimas.

Komisiją sužavėjo, kaip traukinių stotyje išspręstos daugybė erdvės problemų. „Stotyje ne tik sujungiamas požeminis ir antžeminis viešasis transportas, bet sukurtas ir puikus išėjimas į miestą,“ – įvertinime pastebėjo komisija. Pasak teisėjų, pastatas prisideda prie gyvenimo kokybės ir socialinės sanglaudos Roterdamo mieste.

Visuomenės apdovanojimu įvertintame Aukštųjų technologijų parke įsikūrusi gynybos ir informacinių technologijų bendrovė „Thales“. Pasak komisijos narių, anksčiau čia stovėjo apleistas gamyklų kompleksas, kuris vėliau tapo „žaliuoju kampeliu“.

Konkurse yra ir dar trys papildomos nacionalinės nominacijos. Komisija apdovanojimus skyrė  atskirų kategorijų atstovams: „Tapatybė ir istorinė vertė“ (laimėtojas: Kaasmakerij Westbeemster mieste), „Palankus aplinkai“  (Montessorischool Waalsdorp) ir „Privataus gyvenimo patirtis“ („Oisterwijk“ alaus darykla).


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...