Rūta Meilutytė Italijoje iškovojo antrąją pergalę

ruta-meilutyte-italijoje-iskovojo-antraja-pergaleLietuvė Rūta Meilutytė šeštadienį laimėjo Romoje (Italija) vykstančių 52-ųjų tarptautinių plaukimo varžybų “Sette Colli” moterų 50 m plaukimo krūtine rungtį.

18-metė mūsų šalies plaukikė finale distanciją įveikė per 30,07 sek. ir antrąją vietą užėmusią švedę Jenę Johanson (Jennie Johansson) aplenkė 0,57 sek. Trečia finišavo olandė Monik Neiheis (Moniek Nijhuis, 30,65 sek.).

Finale kovojo aštuonios sportininkės.

R. Meilutytė penktadienį buvo greičiausia 100 m distancijoje.

Vyrų 50 m plaukimo krūtine finale Giedrius Titenis užėmė šeštąją vietą. Jis nuotolį įveikė per 27,65 sek.

Andrius Šidlauskas B finale (9-16 vietos) finišavo ketvirtas (28,10 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė 12-ąją poziciją.

Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi varžybose Danas Rapšys iškovojo bronzą. Mūsų šalies plaukikas finale nuotolį įveikė per 1 min. 48,51 sek.

Vyrų 100 m plaukimo nugara finale D. Rapšys finišavo ketvirtas (54,90 sek.). Iki trečiosios vietos lietuviui pritrūko 0,19 sek.