Sąmyšis „Piet Hein“ tunelyje, kai GPS suklaidinti turistai dviračiais jį pervažiavo

Trečiadienio vakare „Piet Hein“ tunelyje kilo sąmyšis, kai suklaidinti turistai per jį pervažiavo dviračiais, nes kliovėsi „Apple“ navigacija. Policininkai pasirodė iš karto. Štai istorija apie įvykį, kuris galėjo baigtis tragiškai.

Kaip suprasti – suklaidinti turistai?

Remiantis protokolu iš AT5, turistai keliavo dviračiais į Blijburg. Viskas buvo gerai ir netgi puiku, kol „Apple“ GPS liepė turistams važiuoti per tunelį. Pasak vieno iš turistų, jie visi galvojo, kad kažkas negerai ir jautė pavojų, tačiau vis tiek nusprendė važiuoti per tunelį. Nes kam vadovautis savo logika ir žmogiškaisiais instinktais, jei turite išmanųjį teleoną, pasakantį, ką turite daryti?

Galų gale, iškviesta valdžia, ir policija atvažiavo į įvykio vietą per keletą minučių. Turistai, kurie taip pat buvo įsiutę dėl šios situacijos, iškart apkaltino „Apple“. Policijos pareigūnai jų nesiklausė, klausinėdami, ar paklaidinti turistai turi savų smegenų.

Ar tikrai „Apple“ įmonė kalta dėl suklaidintų turistų?

Akivaizdžiai kaltinimai „Apple“ GPS pasirodė teisingi. Remiantis protokolais, „Apple’s Maps“ siunčia ir dviratininkus, ir pėsčiuosius tiesiai per „Piet Hein“ tunelį. Šiuo metu „Apple“ ryšių departamentas dar nepateikė atsakymo.

Nepaisant to, mes visi džiaugiamės, kad istorija turi laimingą, nors ir keliančią sąmyšį pabaigą. Svarbiausia, kad niekas nenukentėjo. Tegul tai būna pamoka mums visiems – pasikliaukite savo vertinimu, net jei išmani plyta jūsų rankose sako jums kitaip.

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt


Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...