„Scaent Baltic“ investicijas perkelia į Nyderlandus

scaent-logoSu Garbaravičių šeima siejama UAB „Scaent Baltic“ likviduoja savo valdomą investicijų bendrovę, o jai priklausančias įmones perdavė susijusiems asmenims ir užsienyje registruotoms kompanijoms.

UAB „Scaent Baltic Investment“, valdžiusi šaldymo įrangos UAB „Genys“ ir biotechnologijų UAB „Baltijos biogrūdai“, yra likviduojama, skelbiama Registrų centre.

Kaip nurodoma „Scaent Baltic Investment“ 2014 m. finansinėje ataskaitoje, ilgalaikio turto metų pabaigoje bendrovė neturėjo, tačiau gautinos sumos ir grynieji pinigai sudarė 3,16 mln. Eur.
„Scaent Baltic“ yra vienintelė „Scaent Baltic Investment“ akcininkė. VŽ atsiųstame atsakyme bendrovė nurodė, kad komentarų šia tema neteikia.

 

Į Nyderlandus

Abi valdytas bendroves „Scaent Baltic Investment“ perleido ir už jas pernai gavo 1,48 mln. Eur pelno, galutinis grynasis rezultatas už 2014 m. siekė 1,09 mln. Eur.
Vienintele „Baltijos biogrūdų“ akcininke, per antrinę UAB „Baltic Food Investment“, tapo Nyderlanduose registruota ne pelno siekianti organizacija „Stichting European Energy Projects“. Kontrolinis „Genio“ akcijų paketas perleistas UAB „GP Industry“, kurią valdo Linas Garbaravičius.
Anksčiau „Scaent Baltic Investment“ taip pat valdė UAB „Biglio dirbsnių gamyba“ ir UAB „SC Baltic Realty“, šios bendrovės 2013 m. pabaigoje atiteko taip pat Nyderlanduose registruotai „Scaent Holding Cooperatie U.A.“.
Kita investicijų grupės valdyta UAB „SC property“ dabar jau išregistruota, o apsaugos UAB „VIP Security“ perleista Ryčiui Garbaravičiui.

 

Energija ir finansai

 

„Scaent Baltic“ grupė valdo 29% elektros prekybos AB „Inter RAO Lietuva“ akcijų ir UAB „East Europe Investment Group“, kuriai priklauso dalis finansinių paslaugų bendrovių FMĮ „Orion Securities“ ir UAB „Orion Asset Management“ akcijų.

Paskutiniais 2014 m. pradžios duomenimis, 33,33% „Scaent Baltic“ valdo Estijos „Destanto OU“, 32,88% – jau minėta „Scaent Holding Cooperatie U.A.“, 18,33% – „Nordic-EU Investment Fund“, 5,71% – „Energy Investment Fund“, 5,29% – Jonas Garbaravičius.

 

Buhalterinės apskaitos programa

Ataskaitos už 2014 m. „Scaent Baltic“ dar nepateikė.                               vz.lt

 


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą