Skrydžio į Ibizą metu keleiviui nukąsta ausis

Barbariškas išpuolis įvyko „Jet2“ lėktuvui leidžiantis į Ibizos oro uostą.

Barbariškas išpuolis įvyko „Jet2“ lėktuvui leidžiantis į Ibizos oro uostą.

 

Sekmadienį iš Newcastlo į Ibizą skridusiame „Jet2“ lėktuve keleiviai atostogas pradėjo ne pačiu maloniausiu reginiu. Lėktuvui nusileidus po saloną pradėjo bėgioti pagalbos ieškantis vyras, kuriam kitas keleivis nukando ausį, – pranešė mirror.co.uk.

Jaunos moterys ir vaikai klykė pamatę „kabančią“ ir smarkiai kraujuojančią keleivio ausį. Laimei, lėktuvas jau buvo nutūpęs ir vyriškis skubiai išgabentas į ligoninę, kur po šio barbariško išpuolio jam suteikta būtina pagalba.
Vienas netoliese nukentėjusiojo sėdėjusių keleivių pasakojo, kad vyriškis buvo maždaug 18-25 metų amžiaus. Pasak liudininko, auka keliavo su draugais, bet sėdėjo nuo jų atskirai. „Viso skrydžio metu jis vis ateidavo su jais pasikalbėti. Kai lėktuvas jau riedėjo Ibizos oro uoste, vaikinas atbėgo pas savo draugus. Jo ausis tiesiog kabėjo ir buvo pasruvusi kraujais“, – pasakojo keleivis.
Stiuardas pasikvietė vaikiną į lėktuvo priekį, kad šis nurodytų jį sužalojusį asmenį. Nukentėjęs vyras šaukė: „Kažkas man įkando į ausį. Kas tai padarė?!“. Šiuo metu bylą tiria ir įtariamųjų ieško Northumbrios policija.
Išlipę iš lėktuvo žmonės skundėsi patyrę psichologinę traumą. „Įkąsti kažkam į ausį pilname keleivių lėktuvo salone yra pasibaisėtina“, – tikino vienas iš liudininkų.
Šaltinis: tiesa.com

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą