Skrydžių bendrovės „Wizz Air“ naujiena – galimybė rezervuoti bilietus be vardo ir pavardės!

Pigių skrydžių bendrovės „Wizz Air“ nuotr. / „Wizz Air“ lėktuvas

 

Skrydžių bendrovė „Wizz Air“ pristato puikią naujieną savo keliautojams – galimybė rezervuoti bilietus be vardo ir pavardės! Juk kartais tikrai būna situacijų, kai iš anksto neaišku koks keliautojas skris :yes:

Nuo šių metų rugsėjo 15 d. „Wizz Air“ keleiviams siūlo naują kelionės planavimo paslaugą – „lankstų kelionės partnerį“. Tai reiškia, kad pateikiant naują užsakymą, bus galima neįtraukti visų keleivių vardų ir pavardžių. Ši unikali aviakompanijos paslauga yra skirta keleiviams, kurie nori rezervuoti kelionę, iš anksto užsitikrindami mažų kainų bilietus, nors dar nežino, kas bus jų kelionės partneriai.

„Visai neseniai pristatėme naują kainos užfiksavimo paslaugą, tad džiaugiamės pranešdami apie dar vieną naujieną savo nuolat augančioje produktų ir paslaugų pasiūloje, – sako „Wizz Air“ komercijos vadovas George Michalopoulos. – Lankstumas tampa vis svarbesnis planuojant tiek verslo, tiek asmenines laisvalaikio keliones. Nauja lankstaus kelionės partnerio paslauga leis keleiviams sprendimą su kuo keliauti palikti iki paskutinės minutės, tačiau tuo pat metu užsitikrinti mažiausias galimas bilietų kainas. Mes ir toliau stebime kiekvieno vartotojo poreikius bei stengiamės kurti produktus, kurie juos patenkintų.“

Įsigyjant lankstaus kelionės partnerio paslaugą, „Wizz Air“ keleiviams pakanka nurodyti tik vieno keleivio vardą ir pavardę, kartu galima rezervuoti iki 9 bilietų kitiems keleiviams, rezervacijos metu nenurodant jų vardų ir pavardžių. Vėliausiai visų keleivių vardai ir pavardės turi būti pateikti prieš registruojantis į skrydį internetu. Naują paslaugą galima įsigyti už 10 eurų mokestį vienam asmeniui/bilietui.

Makalius.lt

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą