„Small Planet Airlines“ plečiasi į Vokietiją

small planet airlines

Atostogų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ gavo Vokietijos oro vežėjo pažymėjimą ir leidimą keleivius skraidinti Vokietijoje registruotais orlaiviais. Tad bendrovė šią vasarą skraidins atostogautojus ne tik iš Lenkijos ir Lietuvos oro uostų, bet ir iš dviejų Vokietijoje.

Skelbiama, kad Vokietijos oro vežėjo pažymėjimas – bendrovei trečiasis. Bendrovė veiklą vykdys iš dviejų bazių Vokietijoje – Brėmeno ir Paderborno oro uostų. Orlaivių parką sudarys du „Airbus A320“ orlaiviai.

„Šį strategiškai svarbų žingsnį pavyko įgyvendinti tiksliai laiku – pažymėjimą gavome likus dienai iki pirmojo mūsų skrydžio iš Bremeno“, – sako Vytautas Kaikaris, bendrovės generalinis direktorius.

„Small Planet Airlines“ skrydžius vykdys drauge su partneriais „Thomas Cook“ ir „TUI Deutschland“. Per vasaros sezoną planuojama įgyvendinti apie 800 skrydžių.

Pagal susitarimą su „Thomas Cook“, per vasaros sezoną „Small Planet Airlines“ perveš daugiau nei 100.000 keleivių ir įvykdys apie 460 skrydžių. Daugiausiai keleiviai bus skraidinami į Viduržemio jūros kurortus.

Kartu su „TUI Deutschland“ bendrovė turės 14 skrydžių per savaitę, keleiviai bus skraidinami į Rodą, Heraklioną, Kosą, Menorką ir Burgasą.

Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/transportas-logistika/2016/05/17/small-planet-airlines-pleciasi-i-vokietija#ixzz49YgfiiD9


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...