Startuolis, kuriantis tvarius, nuo tinklų nepriklausančius būstus, panaudoja krovininius konteinerius

konteineris

Startuolio bendrovė „Sustainer Homes“ iš krovininio konteinerio sukūrė visiškai tvarų namą. Name naudojama atsinaujinanti energija bei kaupiamas lietaus vanduo, todėl tokį namą galima pastatyti bet kur, jo nereikia prijungti prie tinklo, – praneša  Duurzaam Bedrijfsleven.

„Sustainer“ name įrengti saulės kolektoriai, vėjo turbinos, šilumos siurbliai ir akumuliatoriai, todėl pats namas ištisus metus gali gaminti energiją. Taip pat įrengti filtrai, valantys lietaus vandenį bei įrenginys nuotekoms surinkti, tad namas gali visiškai funkcionuoti neprijungtas prie komunalinių tinklų.

Konteinerių pagalba sukuriama pigi ir patvari alternatyva butams dideliuose miestuose, kur dėl aukštų nuomos kainų savarankiškas gyvenimas tampa nepasiekiamas jį dar tik pradedantiems. „Sustainer“ namą galima pervežti kaip įprastą krovininį konteinerį ir per vieną dieną pastatyti bet kurioje vietoje Nyderlanduose.

Energetikos bendrovė „Eneco“ įsigijo pirmąjį „Sustainer“ namą ir su „Sustainer homes“ sudarė dviejų metų bendradarbiavimo sutartį. „Eneco“ tirs, ar bendrovės klientai domisi tokiais nuo tinklų nepriklausančiais pirmaisiais namais.

 


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...