„TransferGo“ pritraukė 3,4 mln. USD investiciją

london23
“TransferGo” generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų Daumantas Dvilinskas sakė:
 „Mes džiaugiamės galėdami pakviesti VEF prisijungti prie mūsų verslo kaip investuotoją. VEF dėmesys finansinių technologijų sektoriui bei jų ilgametė patirtis kuriant ilgalaikes finansų institucijas puikiai dera su verslo filosofija, kuria remiamės “TransferGo”. Taigi, tikime, kad šis bendradarbiavimas yra itin svarbus žingsnis “TransferGo” kelyje tampant pasaulyje žinoma finansinių technologijų bendrove.“

Deivas Nanglas (Dave Nangle), VEF vykdomasis direktorius, investiciją pakomentavo taip:

„Tarptautinės pinigų perlaidos ir jų sutrikimai šiuo metu yra viena karščiausių finansinių technologijų temų, o mes nuo pat VEF įkūrimo dairėmės bendrovių, teikiančių piniginių perlaidų paslaugas, į kurias galėtume investuoti. Kantriai laukėme, kada galėsime žengti šį žingsnį, ir šiandien džiaugiamės galėdami pranešti apie investiciją į “TransferGo”, vieną iš greičiausiai augančių industrijos žaidėjų. Komanda dirba susikaupusi, atsiliepimai apie jų teikiamas paslaugas – teigiami, o augančioje rinkoje “TransferGo” sugeba teikti geresnes paslaugas greičiau ir pigiau nei jų konkurentai.”

Prieš tai vykęs lėšų pritraukimo etapas “TransferGo” taip pat buvo sėkmingas, per mažiau nei 5 mėnesius jie sukūrė ir klientams pristatė “TransferGo” mobiliąją programėlę, skirtą įrenginiams su iOS programine įranga.

Dėl naujausių investicijų bendrovė yra pasiruošusi suteikti galimybę programėle naudotis ir Android vartotojams, užtikrinti pinigų perlaidas vos vienu paspaudimu ir puikią klientų patirtį.

Be to, bendrovė tikisi paspartinti tarptautinę plėtrą. Naujoji investicija bus panaudota tolimesniam produkto vystymui, kad tarptautinių pinigų perlaidų paslauga būtų dar geresnė.

Šiuo metu “TransferGo” bendradarbiauja su 40 bankų ir turi daugiau nei 160 000 klientų, kurie per mėnesį persiunčia daugiau nei 17 mln. USD ir ši suma sparčiai auga. Investicija ir investuotojų patirtis padės bendrovei įgyvendinti savo tikslus bei išplėsti akiratį, taip pat padėti vis daugiau ir daugiau emigrantų visame pasaulyje sutaupyti pinigų.

Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su Guste Sadaunykaite, komunikacijos ir prekių ženklo vadove, el. paštu guste@transfergo.com, tel. nr. 07719604832

„TransferGo“ informacija


Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą