Vokietija: vairuotojas ir verslininkas privalės mokėti už nakvynę kabinoje. Po 60 ir 180 eurų už kiekvieną valandą

Vakar rašėme, kad vokiečiai nori uždrausti kassavaitinį poilsį sunkvežimio kabinoje. Kaip praneša Vokietijos žiniasklaida, jau nustatyta, kad šalies kontrolės inspekcijos už kiekvieną poilsio valandą sunkvežimio kabinoje arba kitoje, tam nepritaikytoje vietoje – išrašys baudas. Vairuotojui teks mokėti iki 60 eurų, o jo šefui – iki 180 eurų.

Didžioji koalicija, kuri susideda iš SPD ir frakcijos CDU/CSU, baimindamasi dėl galimų problemų su Europos Komisija įvedant detalius įstatymus susijusius su draudimu ilsėtis sunkvežimio kabinoje, nusprendė atsisakyti savo pirminių planų ir “tik” įvesti baudas remiantis (WE) nr 561/2006 reglamentu.

Remiantis ES reglamentu dėl darbo ir poilsio laiko, Vokietijos institucijos baus vairuotojus ir verslininkus už “kassavaitinio poilsio leidimą transporto priemonėje arba kitoje, miegui nepritaikytoje vietoje”. Baudos sieks iki 60 eur (vairuotojui) ir iki 180 eur (verslininkui) už kiekvieną valandą praleistą kabinoje ar tam nepritaikytoje vietoje (be sanitarinių patogumų ir vietos pritaikytos miegui).

Bundestagas pritarė pokyčiams pasiūlytiems BPD ir CDU/CSU. Dėl projekto dar bus diskutuojama Bundesrate, svarstymai vyks kovo 31 dieną.

Šaltinis: transplace.eu

 


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą 

Apklausa

Ar dirbate šeštadieniais?

Loading ... Loading ...