Vokietijoje – rezultatyvus Lietuvos krepšininkų žaidimas

-Devynioliktą pergalę Vokietijos vyrų krepšinio pirmenybių XXIX turo rungtynėse iškovojo ir kelialapį į atkrintamąsias varžybas užsitikrino penktą vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Bonos „Telekom Baskets“ klubas su Tadu Klimavičiumi ir Benu Veikalu, pirmadienį namuose 70:59 (13:12, 26:24, 14:21, 17:2) įveikęs į septintą poziciją smuktelėjusius Oldenburgo „EWE Baskets“ (16 pergalių ir 13 pralaimėjimų) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs T. Klimavičius pelnė 13 taškų, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po du kartus suklydo ir prasižengė. Per 21 žaidimo minutę (20:50) puolėjas iš Lietuvos pataikė 4 dvitaškius iš 10 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

12 taškų prie pergalės prisidėjo Ryanas Brooksas, 10 – Dirkas Maedrichas, 7 – Steve’as Wachalskis.

B. Veikalo sąskaitoje – 5 taškai, rezultatyvus perdavimas, dvi klaidos ir 4 pražangos. Per 16 su puse minutės (16:25) jis prametė abu tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Rickey Pauldingas (9 tšk.), Julius Jenkinsas ir Philippas Neumannas (po 8 taškus).

Dvidešimtą pralaimėjimą patyrė lygos autsaiderė Lauryno Samėno Tryro TBB (9/20) ekipa, kuriai už įvairius reglamento pažeidimus buvo atimti aštuoni įskaitiniai taškai (atimtos keturios pergalės). TBB krepšininkai išvykoje 82:96 (16:27, 14:27, 23:25, 29:17) pralaimėjo penkioliktojoje pozicijoje esančiai Bairoito „Medi“ (10/20) komandai.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidęs lietuvis į šeimininkų krepšį įmetė 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 27 minutes (27:15) L. Samėnas pataikė 3 tritaškius iš 7, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo visus 10 baudų metimų.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Bambergo „Brose Basket“ ir Berlyno „Alba“ (po 24/4) klubai.