„Wizz Air“ nuolaidų klubo nariams – tik šiandien visiems skrydžiams 20 proc. mažesnės bilietų kainos

Wizz Air

Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, milijoninio „Wizz  Discount Club“ nario proga skelbia vienos dienos akciją – visiems skrydžiams bilietų kainos sumažintos 20 proc. Akcija galioja tik šiandien ir tik „Wizz Discount Club“ esamiems bei naujiems nariams.

Avialinijų kompanijos nuolaidų klubo „Wizz Discount Club“ paslauga, specialiai sukurta lojaliems klientams, keliaujantiems su šeima ir draugais, startavo 2011 m. kovo mėnesį. Paslauga buvo nuolat tobulinama, remiantis kompanijos keleivių grįžtamuoju ryšiu, tad šiandien šią programą sudaro daugybė nuolaidų kelionėms ir kitoms susijusioms paslaugoms.

Be jau garantuotos minimalios 10 eurų nuolaidos skrydžių bilietams*, nuolaidų klubo nariai gali sutaupyti papildomus 5 eurus kiekvienam internetu įsigytam dideliam orlaivio salono bagažo vienetui ir registruotam bagažui. „Wizz Air“ siūlo dviejų tipų narystes, tad klientai gali pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka jų keliavimo įpročius. Standartinė narystė garantuoja mažiausias kainas ir keletą kitų nuolaidų nariui bei vienam kartu su juo keliaujančiam asmeniui. Pasirinkus grupinę narystę, jos palankiausiomis sąlygomis ir nuolaidomis gali naudotis ne tik nuolaidų klubo narys, tačiau ir dar iki 5 kartu keliaujančių asmenų. Daugiau informacijos apie programą galima rasti bendrovės interneto svetainėje wizzair.com.

„Wizz Air“ nuolaidų klubo narystės mokesčiai:

Narystės tipas

Metinis mokestis

Standartinė narystė

29,99 Eur

Grupinė narystė

49,99 Eur

„Esame patenkinti, kad mūsų siūlomo „Wizz Discount Club“ populiarumas vis auga – tai rodo mūsų keleivių lojalumą. Neabejojame, kad be palankių sąlygų, leidžiančių sutaupyti dažnai keliaujantiems, nuolaidų klubas taip pat yra puikus pasirinkimas mūsų keleiviams, keliaujantiems su draugais ar šeimomis. Tad šia proga noriu padėkoti visiems mūsų nuolaidų klubo nariams ir paskatinti pasinaudoti šiandien siūlomos akcijos privalumais“, – sako „Wizz Air“ komercijos vadovas George‘as Michalopoulus.

*Išskyrus vidaus maršrutus, nuolaida galioja visiems skrydžiams, kurių kainos prasideda nuo 19,99 Eur. Į kainą įskaičiuoti mokesčiai, nepasirenkamieji mokėjimai ir mažas orlaivio salono bagažas (maksimalūs išmatavimai 42 x 32 x 25 cm).

Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 71 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo 450 maršrutų, jungiančių 126 krypčių 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2800 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Finansiniais metais, kurie baigėsi 2016 m. kovo 31 dieną, bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 20 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ už pasiekimus 2015 metais bendrovę paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“). „Wizz Air“ pelnė pasaulinio mąsto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą.

Daugiau informacijos:

Ernesta Karalienė, UAB „Ad verum“, +370 695 83517

Follow us on Twitter: @wizzair

Pastabos redaktoriams:

• Visi skrydžiai vykdomi su 180 vietų „Airbus A320“ tipo orlaiviais bei 230 vietų „Airbus A321“ tipo orlaiviais.

• Naujų „Airbus“  A321 tipo lėktuvų pristatymas prasidėjo nuo 2015 metų lapkričio mėn.

• Avialinijų nuotraukų galeriją galite rasti čia: http://wizzair.com/en-GB/press


Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą