„Wizz Air“ stiprina pozicijas Rytų Europoje – atidaryta 25-oji bazė

Wizz Air„Wizz Air”, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, plėtros nestabdo ir šiais metais – toliau stiprina savo pozicijas Rytų ir Vidurio Europoje, atidarydama jau 25-ąją bazę. Nuo rugpjūčio mėnesio Sibiu mieste, Rumunijoje, kompanija bazuos 1 orlaivį, o skrydžių tinklą papildys 4 nauji maršrutai iš naujos bazės į Niurnbergą, Miuncheno Memingeną, Milano Bergamo ir Madridą. „Wizz Air“ taip pat pristato ir pirmąjį maršrutą iš Šiaurės Rumunijos miesto Sučavos į Londono Lutono oro uostą.

Tarptautinis Sibiu oro uostas tapo jau 7-ąja „Wizz Air“ baze Rumunijoje, o Sučava – 9-uoju oro uostu, kuriame savo veiklą vykdys avialinijų kompanija. Be naujų skrydžių iš Sibiu, dažnės ir skrydžiai į Londono Lutono oro uostą – jie bus vykdomi 5 kartus per savaitę. Skrydžiai iš Sučavos šiaurinį Rumunijos miestą su Londono Lutonu jungs 4 kartus per savaitę.

Naujos „Wizz Air“ bazės Sibiu mieste įsteigimas ir išlaikymas – tai beveik 100 mln. eurų investicija. Kompanija įdarbins ir 36 asmenų įgulą naujam lėktuvui aptarnauti, tad Rumunijoje iš viso dirbs jau 600 asmenų „Wizz Air“ kolektyvas. Skaičiuojama, kad oro linijų bendrovės vykdoma veikla Rumunijoje prisidės prie daugiau kaip 3,3 tūkst. darbo vietų atitinkamose industrijose.

Atidarydama naujus skrydžius į ir iš Sučavos miesto, „Wizz Air“ siekia nutiesti kuo daugiau oro tiltų tarp Rumunijos ir likusios Europos.

Nauji „Wizz Air“ maršrutai iš Sibiu:

Kryptis Dienos Pradžia Kainos nuo*
Niurnbergas Pirmadienis, trečiadienis, penktadienis Rugpjūčio 19 d. EUR 19,99
Miuncheno Memingenas Ketvirtadienis, Sekmadienis Rugpjūčio 21 d. EUR 19,99
Milano Bergamo Antradienis, Šeštadienis Rugpjūčio  20 d. EUR 14,99
Madridas Antradienis, Šeštadienis Rugpjūčio 20 d. EUR 29,99

 Nauji „Wizz Air“ maršrutai iš Sučavos:

Kryptis Dienos Pradžia Kainos nuo*
Londono Lutonas Pirmadienis, trečiadienis, penktadienis, sekmadienis Rugpjūčio 19  d. GBP 24,49

Praėjusiais metais „Wizz Air“ pervežė daugiau kaip 4,5 mln. keleivių visuose Rumunijos oro uostuose, 2014 metais – 3,8 mln. Siekiant suteikti daugiau kelionių pasirinkimų šiaurės Rumunijoje, be skrydžių iš Sučavos miesto, oro linijų kompanija  liepos mėnesį atidaro bazę Jasai mieste.

Didinant pajėgumus Rumunijoje, Klužo-Napokos ir Bukarešto oro uostuose vėliau šiais metais skrydžius pradės vykdyti nauji kompanijos lėktuvai. „Wizz Air“ orlaivių parkas yra jauniausias Europoje – įgyvendinant antrąjį naujų „Airbus A321“ orlaivių pristatymo etapą, gegužės mėnesį Bukarešte bus pristatytas pirmasis kompanijos „A321ceo“ orlaivis.

Siekiant patenkinti avialinijų bendrovės augimo tempus Rumunijoje, „Wizz Air“ aktyviai tęsia pilotų ir įgulos narių paiešką, reguliariai šalyje rengdama darbo muges bei kviesdama kandidatuoti į laisvas darbo pozicijas wizzair.com interneto svetainėje.

Iš visų Rumunijos oro uostų „Wizz Air“ šiuo metu siūlo 114 maršrutų į 16 šalių, suteikdama verslo keliautojams ir turistams didžiulį žemų sąnaudų skrydžių pasirinkimą. Šiandien „Wizz Air“ šioje šalyje bazuoja 19 orlaivių, o investicijos siekia beveik 2 mlrd. eurų.

„Atsižvelgdami į mūsų klientų Rumunijoje intensyvią žemų sąnaudų skrydžių paiešką į vis daugiau krypčių visoje Europoje ir Artimuosiuose Rytuose, pajėgumus didiname tiek bazuodami daugiau orlaivių, tiek siūlydami daugiau maršrutų bei darbo vietų. Kaip oro linijų kompanija, kuri perveža daugiausiai Rumunijos keleivių, džiaugiamės augimu Sibiu mieste bei nauju skrydžiu iš Sučavos. Ir toliau investuosime į mūsų veiklos plėtrą, sieksime užtikrinti mažų sąnaudų skrydžius didesniam žmonių ratui, skrendančiam iš 9 Rumunijos oro uostų”, – sako „Wizz Air“ komercijos vadovas György’jus Abrán’as.

 


Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą