Karalienės dienos šventė rengiama suklaidintiems ir dėl to pavėlavusiems turistams

Features - Queen Beatrix Abdication and King Willem-Alexander Investiture

Šį penktadienį ir šeštadienį Nyderlanduose laukiama didesnio skaičiaus turistų, rankose spaudžiančių ne pirmus metus skaičiuojančių šventinius gidus, ir pasirengusių švęsti Karalienės dieną. Tik atvykę jie sužinos, kad šalis nešvenčia nacionalinės šventės, kuri įprastai rengiama balandžio 29 ir 30 dienomis, nes 2013 karalienei Beatrix šalies valdymą perleidus savo sūnui, Willemas Alexanderis tapo karaliumi.

Amsterdamo reklamos agentūra „Sid Lee“ nori užtikrinti, kad švęsti atvykę turistai puikiai praleistų laiką ir turistams, atvykstantiems į Šipolį bei Centrinę stotį, užsakė iškylų laivą. Lankytojai bus nugabenti į Stationsplein, čia jų lauks oranžinis laivelis su konfeti patrankomis bei stereo aparatūra ir juos plukdins aplink miestą.

Tikimasi, kad turistai pajus, kaip švenčiama Karaliaus diena ar kaip anksčiau buvo švenčiama Karalienės diena.

Į laivą galės patekti tik tie turistai, kurie galės įrodyti, kad buvo klaidingai informuoti apie nacionalinę šventę. Reklamos agentūros atstovai teigia, kad vietiniai į laivą patekti negalės, tačiau taip pat dieną galės leisti kanalo laiveliuose ir stebėti praplaukiantį oranžinį laivą.

NOS praneša, kad laivelis su 40 turistų plaukios 2 valandas. Reklamos agentūra taip pat informuos ir viešbučių registratūros darbuotojus, kad šie informaciją perduotų savo svečiams.

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą