Oro uostai

Amsterdamo Šipolio oro uostas

Atvykti į Amsterdamo Šipolio oro uostą visada malonu. O kai planuojate grįšti namo po atostogų, atraskite šiek tiek laiko pasivakščiojimams po šį oro uostą.

Amsterdamo Šipolio oro uostas yra didžiausias Olandijoje ir vienas iš didžiausiu Europoje. Šis oro uostas 2013 metais buvo išrinktas geriausiu Europoje. Šipolyje jūs nenuobodžiausite nė minutei.

Parduotuvės

Šis oro uostas gali pasigirti daugybę parduotuvių, nuo “Victoria Secret” ir “Burberry” iki “Gasan Diamonds” ar net “Hermes”. Parduotuvės dirba septynias dienas per savaitę. Jeigu norite šiek tiek atsipalaiduoti, aplankykite oro uosto biblioteką, kazino arba “Dr.Fish SPA” sveikatingumo centrą. Šipolyje taip pat rasite ir “The kids forest” žaidimų aikštelę vaikams ir be abejo daug puikių restoranų ar delikatesų parduotuvių.

“Rijks” muziejus Šipolyje.

Amsterdamo oro uostas turi ne tik daug parduotuvių, restoranų ar poilsio zonų, bet ir kultūrinį muziejų. Tai garsaus Amsterdamo Rijksmuseum” muziejaus pamažinta versija ir pirmoji pasaulyje. Jį galima rasti “Holland Boulevard” erdvėje, o dirba jis kasdien nuo 7:00 iki 20:00.

Susipažink iš arčiau.

Ar smalsu sužinoti kas vyksta oro uoste? Rekomenduojama įsigyti bilietus išanksto, nes turai išparduodami labai greitai. Tai lengva suplanuoti su jūsų kelione, jeigu keliaujate iš Amsterdamo, ekskursija užtrunka šiek tiek daugiau nei valandą. Bilietus galite įsigyti ČIA.
 

 

Eindhoveno oro uostas

Eindhoveno oro uostas yra didžiausias regioninis oro uostas Olandijoje. Kiekvieną dieną jis aptarnauja skrydžius iš didžiųjų Europos miestų, pavyzdžiui, Marselis, Barselona, Berlynas, Dublinas ir Londonas. Septynios didelės skryždių kompanijos, kurios skrenda į/iš Eindhoveną: JetairFly, Transavia.com, Ryanair, ArkeFly, Corendon Airlines, Onurair, Thomas Cook, ir “Wizz Air”.

Pasiekiamumas ir lokacija

Eindhovenas yra centralizuotai įsikūręs pietryčių regione. Oro uostas yra apie 9 km nuo Eindhoveno miesto centro, 15 minučių kelio automobiliu. Taip pat iki miesto centrinės stoties galite nuvykti ir viešuoju transportu. AirExpressBus siūlo reguliarų susisiekimą tarp Eindhoveno oro uosto ir Den Bosch (30 min), Utrechto (1 val) Amsterdamas (1,5 valandos).

Eindhoveno oro uostas yra patogus tiems kas planuoja savo kelionę pietinėje Olandijoje. Iš čia galite pasiekti kitus tris gerai žinomus Noord Brabant provincijos miestus – Den Bosch ir Tilburg per pusvalandį, Bredą per valandą.


 

Roterdamo ir Hagos oro uostas 

Skrydžiai iš daugelio Europos miestų, įskaitant Londoną, Romą, Madridą ir Barseloną, vykdomi kasdien į Roterdamo Hagos oro uostą. Avialinijos “Transavia” ir CityJet yra pagrindinės šiame oro uoste. “Lufthansa” skrenda tarp Roterdamo ir Miuncheno. “British Airways”, “Turkish Airlines”, ArkeFly ir JetAirlfy taip pat skraido į Roterdamo Hagos oro uostą.

Šis oro uostas yra centralizuotai įsikūręs Olandijoje. Roterdamo centras yra vos 15 minučių kelio automobiliu, taip pat galite nuvykti į Hagą apytiksliai per 30 minučių. Čia taip pat pukus susisiekimas yra ir viešuoju transportu.
Šalia yra miestai tokie kaip Delft, Leiden ir Gouda.


 

Groningeno oro uostas “ELDE”

Groningen oro uostas Eelde išaugo į tarptautinį oro uostą ir yra vos ne ranka pasiekiamas iš Groningen (15 km). Į Groningeno oro uostą skrenda tokios oro linijų bendrovės kaip Transavia.com, Corendon Airlines, Flybe, ArkeFly ir Wizz Air. Groningeno miesto centrą lengva pasiekti tiek nuosavu automobiliu, tiek viešuoju transportu.

Groningen oro uostas Eelde yra labai patogus planuojantiems atostogas šiaurinėje Olandijoje. Tokius populiarius miestus kaip Leeuwarden, Heerenveen ir Drachten pasieksite per valandą. Kitos šiaurinės provincijos (DrentheOverijsselGelderlandFlevoland) nuo oro uosto nutolusios taip pat tik už vienos valandos kelio.


 

Mastrichto oro uostas

Maastricht Aachen oro uostas yra pietinėje Olandijos dalyje. Čia aptarnaujami tokių oro linijų kaip Ryanair, Transavia.com, Corendon Airlines ir Wizz Air skrydžiai. Į netoliese esančius Maastricht ir Sittard miestus veža keletas autobusų linijų.

Maastricht Aachen oro uoste galite pradėti savo atostogas Limburg provincijoje. Iš čia puikus susisiekimas su tokiais miestais kaip Maastricht ir Sittard. Išlipę iš lėktuvo, vos už 15 minučių jūs jau galite sėdėti už stalelio vienoje iš Vrijthof aikštės terasų, esančių Maastricht miesto centre. Mielas Valkenburg miestelis bei puikūs Roermond ir Sittard miestai įsikūrę vos už 30 minučių kelio nuo oro uosto.


 

 

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą