Įžymios vietos

Įžymios vietos Olandijoje

Olandijoje yra daug įžymių vietų, tarp jų poilsio parkai, miestai, paplūdimiai, nuostabaus grožio parkai ir kt. Mes jums pateikiame tik kelias įžymias vietas, kurias verta aplankyti Olandijoje.

Įžymios vietos Amsterdame

Amsterdamas yra vienas įdomiausių miestų Europoje. Čia jūs rasite daug įdomių pastatų, muziejų, barų, didelį maisto pasirinkimą bei šiltus žmones iš viso pasaulio. Lankydami šį kraštą, jausites lyg XVII amžiuje. Amsterdamo centre yra daug žavingos to laikmečio architektūros. Miestas yra gan senamadiškas, kalbant apie pastatus, todėl jei jus domina senovės dvasia, ši vieta jums puikiai tinka. Tai nuostabus miestas, jeigu jūs ketinate pažinti jį pesčiomis arba dviračiu. Amsterdamo centras yra pasagos formos, apsuptas keturių puikiai žinomų kanalų: “Singel”, “Herengracht”, “Keizersgracht” ir “Prinsengracht”. Vaikščiodami Amsterdame jūs pamatysite daugybę gražių ir nedidelių gyvenamųjų namelių. Centro pabaigoje jūs surasite miesto Centrinę geležinkelių stotį, į kurią atvyksta ir išvyksta turistai kiekvieną dieną.


 

rembrandtplein

Rembrandt aikštė Amsterdame

Turistų lankoma, netoli centro esanti Rembrandt aikštė yra viena neramiausių ir karščiausių naktinių klubų vieta, kuri XIX amžiuję buvo pavadinta olandų menininko Rembrandt vardu. Miesto aikštės centre galima išvysti Rembrandto paminklą. Statula pasukta į žydų kvartalo pusę, kur kurį laiką gyveno garsusis menininkas. Ši senovinė aikštė yra susijusi su miesto istorija. Čia ankščiau buvo gynybinės miesto sienos. Mūsų dienomis, Rembrandt aikštė – naktinio gyvenimo centras. Dieną lankytojai gali lankytis vienoje iš daugelio kavinių ar restoranų. Naktį lankytojams atsiveria naktinių klubų, striptizo barų durys. Kiekvienas suras tinkamą vietą, kur praleis nepamirštamą bei kupiną įspūdžių vakarą. 1 kilometro atstumu yra tokios vietos, kaip gėlių turgus, Madam Tiuso, Dam aikštė, Olandijos kazino, Raudonųjų žibintų kvartalas, Nacionalinis Olandijos muziejus ir kt.


Jordan-the-neighbor

Jordan

Tai vienas žaviausių rajonų Amsterdame. Ši vieta buvo įkurta XVII amžiuje, darbininkų klasei. Šiandien rajonas tapo namais daugeliui studentų, amatininkų ir jauniems specialistams. Jordaan sudaro 2 dalys: šiaurės ir pietų. Abi sritys yra puikios, norint apsipirkti, pasivaikščioti palei kanalus ar pasedėti restorane.


Zaans schansZaanse Shans

Įsikūręs šiaurės Amsterdame. Tai subtilaus grožio kaimelis, šalia kurio teka upė Zan. Čia jūs ne tik galėsite grožėtis baltos, žalios spalvos mediniais nameliais, vėjo malūnais, bet ir puikiu kraštovaizdžiu, kuris būdingas šiai šiaurės provincijai.
Šią vietą verta pamatyti, kadangi tai istoriška ir autentiška olandų vietovė. Čia jūs galėsite aplankyti kelis muziejus. Taip pat miestelyje yra keletas žavių parduotuvėlių, kuriose rasite autentiškų Olandijos suvenyrų. Zaanse Schans puikiai iliustruoja Olandiją. Be to, jūs turėsite galimybę aplankyti Katwoude’o ir Volendam’o sūrio fermas.


 

Kasteelruine-ValkenburgValkenburgo požemiai

Valkenburgas yra labai populiarus tarp turistų ir dažnai vadinamas Marlstone miestu, dėl savo marlstone medžiagos, kuri nuo romėnų laikų buvo išgaunama iš žemės pastatams statyti. Naudojnat šia meždiagą per pastaruosius šimtmečius buvo pastatyti požeminiai tuneliai, kurių bendras ilgis apie 250 kilometrų. Valkenburge, kitaip sakant, po Valkenburgu mes atrandame žavingą pasaulį.
Požemiuose vyksta įvairūs renginiai ir atrakcionai. Dauguma požemių yra prieinami ir žmonėms su negalia.
Savivaldybės tunelis Gemeentegrot
Valkenburgo savivaldybė taip pat turi savo požemius, kuriuos lanko 100.000 žmonių per metus.
Darbo laikas:
Nuo sekmadienio prieš Velykas iki spalio 31 d.
Pirmadieniais – penktadieniais 9 – 17h
Šeštadieniais ir sekmadieniais 10-18h
Ekskursijos pirmadieniais – penktadieniais 14h


Delft

delft_sightseeingDelft – tai gražus įgulos miestas, išsidėstęs pusiaukelėję tarp Roterdamo ir Hagos. Miesto centre yra keletas gražių kanalų bei įdomių muziejų. Delft – tai universitetinis miestelis, kuriame yra garsusis technikos universitetas, todėl jaunų žmonių čia netrūksta. Vienintelis minusas – dauguma studentų yra vyrai, todėl jaučiamas jaunų moterų trūkumas.
Miestas taip pat garsus dėl savo keramikos dirbinių . Jų galite įsigyti visose turistų lankomose parduotuvėlese. “The Porcelijne Fles”(adresas Rotterdamseweg 196) – tai gamykla, kurioje galite pamatyti kaip dirbiniai yra gaminami.
Pagrindinės, dėmesio vertos vietos: Mark (centrinė rinkos vieta), Kerk (nauja bažnyčia). Taip pat galima paminėti puikųjį Wijnhaven’o kanalą, Prinsenhof muziejų, senąją Kerk bažnyčią ir “het Legermuseum” – įžymų karališkų ginklų muziejų.
Jeigu jūs lankotes Delft’e, galite susirasti turistų biurą, kuris yra Hippolytusbuurt’e, tarp Oude Kerk ir Nieuwe Kerk gatvių.


 

Volendam

Volendam

Tai buvęs žvejybos miestas Šiaurės jūroje, 20 km nuo Zaanse Schans. Čia galima paragauti rūkytų ungurių ir kitų jūros gėrybių, taip pat pasigrožėti ypatinga aplinka: namų interjeru, pastatų fasadais ir senoviniais kostiumais, kurios visdar dėvi Volendamo žmonės.Nameliai padaryti iš medžio, dažniausiai dažomi balta ir žalia spalvomis.


 

Giethoorn

giethoorn-9Giethoornas yra dažnai vadinamas šiaurės Veneciija. Šis ramus, mažas šiaurės rytų Olandijos miestelis yra išties žavingas ir vertas dėmesio. Tačiau tai ne Venecija, kadangi aplinka primena provinciją, o ne didelį miestą.
Didžiausias Giethoorn’o akcentas yra kanalai, kurie išsidėstę po visą miestelį. Galima išsinuomoti valtį ir apiplaukti aplink. Kadangi miestelis yra dažnai lankomas turistų, jūs galite rasti kelis restoranus, kur galite papietauti arba ramiai išgerti puodelį kavos.
Užsakyti Viešbučius Gethoorne.


Euromast Rotterdam

euromast rotterdamArchitektas Maaskant suprojektavo Euromast 1960 metais. Bokštas ankščiau buvo “tik” 100 metrų aukščio. Po aštuonerių metų medicinos fakultetas bokštą paaukštino 14 metrų. Vėliau buvo nuspręsta padidinti Euromast aukštį dar 85 metrais. Darbas buvo baigtas 1970 metais. Nauji, ypatingai greiti liftai užkels jus į platformas. Patirkite tai patys! Erdvioje salono kabinėje, jūs pajusite greitį. Euromast užsitarnavo aukščiauso pastato vardą Roterdame. Užsakyti viešbučius Roterdame

 


 

Kinderdijk

Kinderdijk-Holland Nyderlandai garsūs savo vėjo malūnais. Šiandieną galima jų suskaičiuoti apie tūkstantį. Niekur pasaulyje jūs nerasite daugiau vėjo malūnų negu Kinderdijk’e (Olandijos provincijoje). 1740 metais buvo pastatyta 19 malūnų. Jie išliko iki šių dienų.
1997 metais Kinderdijk’o malūnai buvo įtaukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

 

 


 

 Nieuwmark Amsterdam

Nieuwmarkt AmsterdamČia jūs rasite puikia vietą atsipalaiduoti bei susilieti su vietiniais gyventojais. Šis plotas užpildytas barais, nedideliais restoranais, kurių kainos prieinamos kiekvienam. Ramiai pasivaikščiokite palei kanalus, kur galėsite pasižvalgyti į seniausius Amsterdamo namus.

 


 

Dam aikštė – Karališkieji rūmai

dam-square-photoĮsikūrę Dam aikštėje, Karališkieji rūmai yra vieni iš Amsterdamo orientyrų. Tai puikus klasikinės olandų architektūros pavyzdys, suprojektuotas Jakobo van Campeno ir pastatytas tarp 1648 ir 1655 metų. Siekiant sukurti tvirtą pagrindą pelkėtose vietose , rūmai buvo statomi ant 13.659 polių. Iš pradžių rūmai buvo pastatyti vietoj miesto rotušės, kuri visiškai sudegė gaisro metu. Louis Bonapartas, Napoleono I brolis, pavadino šiuos rūmus karališkais, kadangi 1808 metais jis tapo Olandijos karaliumi. Pirmą įspūdį sudaro paprastas fasadas. Jis turi keturis langus virš kurių yra trikampis frontonas , kuris susideda iš Artus Quelijn jaunesniojo, menininko iš Antverpeno, skulptūrų. Harmoningą rūmų išvaizdą papildo bokštas ir kupolas. Rūmai paprasti iš išorės, tačiau prabangiai papuošti viduje.


Valibi pasaulis

walibi

Valibi pasaulis pripažintas, kaip neišvengiamas pramogų rojus visai šeimai. Šis parkas yra didžiausias Olandijoje. Lankytis Valibi Pasaulyje, tai atrasti neįprastą, daug žadantį pramogų pasaulį. Parke galite surasti daugiau nei 50 atrakcionų.

 


Duinrell

duinrelŠi vieta vienija vandens pramogas ir atrakcionus. Tai viena populiariausių vietų tarp jaunų žmonių. Vaikai linksminasi stebuklų šalyje, jūros rutuliuose ir didžiulėje žaidimų aikštelėje. Įvairūs klaunų pasirodymai padės išlaikyti nuostabią atmosferą. Ar jūs peraugote visa tai? Ateikite ir puikiai praleiskite laiką!


Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą