Gyvenamosios vietos deklaravimas

Informuojame, kad Lietuvos komercinių bankų internetinės bankininkystės vartotojai, išvykstantys (išvykę) iš Lietuvos ilgesniam nei šešių menesių laikotarpiui, jau turi galimybę deklaruoti gyvenamąją vietą internetu Elektroninės valdžios vartų portale:

Asmenys, išvykstantys iš Lietuvos Respublikos ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui, deklaruoti gyvenamosios vietos pakeitimą privalo per 7 darbo dienas iki išvykimo. Studijuojantieji ES valstybėse šiai asmenų kategorijai nepriklauso, todėl neprivalo deklaruoti išvykimo.

Užsienio valstybėse gyvenantys asmenys, kurie iš Lietuvos Respublikos išvyko trumpesniam kaip šešių mėnesių laikotarpiui, tačiau

Asmuo, norėdamas deklaruoti savo gyvenamąją vietą konsulinei įstaigai turi pateikti:

  • užpildytą nustatytos formos deklaraciją;
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – Lietuvos Respublikos piliečio pasą, asmens tapatybės kortelę, pasą ar leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje;
  • vaikų asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus – Lietuvos Respublikos piliečio pasą, asmens tapatybės kortelę, pasą, vaiko kelionės dokumentą ar leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje. Jeigu Lietuvos Respublikos piliečio pasas, asmens tapatybės kortelė, pasas ar vaiko kelionės dokumentas vaikui nebuvo išduoti, pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

Jeigu Lietuvos Respublikos piliečiui nustatyta globa ar rūpyba, privaloma pateikti globą (rūpybą) ar atstovavimą patvirtinančius dokumentus ar šių dokumentų įstatymų nustatyta tvarka patvirtintus nuorašus (toliau – nuorašas) ir savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, jeigu asmens gyvenamąją vietą deklaruoja globėjas (rūpintojas) ar socialinės globos įstaigos atstovas.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą