13 dovanų idėjų vyrams: kaip nustebinti mylimuosius?

Mylimas vyras – kiekvienos moters stiprybės šaltinis. Reikia jį lepinti ne tik per šventes, tačiau kasdien, be jokios progos. Juk kiekviena diena yra ypatinga su konkrečiu žmogumi. Arba bent jau turėtų būti.

Jeigu ieškote dovanos mylimam vyrui, tėčiui, gal broliui arba seneliui – šis straipsnis kaip tik Jums. Maža paruoštukė padės susipažinti su labiausiai dėmesio vertomis idėjomis ir galbūt rasti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų artimojo poreikius.

 1. Magnetinis butelių kamštelių kolektorius. Ne tik šmaikšti, tačiau taip pat ir praktiška dovana, kuri tikrai patiks kiekvienam vyrui. O gal labiau jo namų šeimininkei, kuriai dažnai tenka rankioti nuo gėrimų visur išmėtytus kamštelius. Visgi, atrodo žavingai, o mažos smulkmenos dažniausiai ir yra jaukiausios.
 2. Daugiafunkcinis raktų pakabukas yra dar viena maža smulkmena, kuri gali padėti palengvinti vyro gyvenimą. Toks pakabukas – atidarytuvas, telefono naršymo įrankis, priemonė paspausti tam tikrą objektą, kurio nesinori liesti rankomis.
 3. Keramikinis suglamžytas puodelis tikrai patiks tiems vyrams, kurie turi gera humoro jausmą. Vizualiai puodelis atrodo kaip paprastas, vienkartinis, plastikinis, tačiau išties – geros kokybės, daugkartinis ir tikrai labai stilingas.
 4. Puodelis su nuotrauka yra dar viena jautri dovana. Dažniausiai įteikiama mylimiems vyrams ir tokios gražios šventės proga kaip Valentino diena.
 5. Taip pat romantiška dovana gali būti ir A4 dėlionė su Jūsų nuotrauka. Žinoma, fotografiją renkatės patys. Geriausia – tokia, kurioje esate kartu savo mylimu vyru. Tai yra ne tik jautri, tačiau ir smagias akimirkas garantuojanti dovana.
 6. Vyrams, kurie mėgsta praktiškas dovanas, siūlomos žieminės-rudeninės kepurės ant kurių gali būti spausdinamas užsakytojo tekstas. Nuo vieno žodžio iki vieno sakinio. Ką jūs norite pasakyti tam žmogui, kuria gaus kepurę?
 7. Švytintis tamsoje stalo futbolas tikrai patiks daugeliui vyrų. Ypač tiems, kurie yra tikri šio sporto asai. Žaisti galima ir namuose, greta stalo ir svarbiausia – naktimis.
 8. Trintukai „Prezervatyvai“ yra puiki dovana tiems, kurie supranta humorą. Vizualiai atrodo kaip prezervatyvai, tačiau tai tikri trintukai, kurie gali padėti ištaisyti tekstus popieriuje. Puiki dovana ne tik bendraklasiui, tačiau ir geriausia, draugui.
 9. Prijuostė „Griliaus Meistras“ patinka tiems, kurie gamina. Dažnai yra sakoma, kad grilinimas – vyrų darbas. Dėl to ir įteikti griliaus rinkinius bei prijuostes kartu su jomis reikia būtent jiems. Tai ypač puiki dovana tėčio dienos proga.
 10. Ieškančioms kažko praktiško – siūloma dovanoti džemperius, kurie gali būti dekoruojami Jūsų norima spauda.
 11. Spauda dekoruoti rankšluosčiai – taip pat yra funkcionali dovana. Juk rankšluosčiai yra naudojami kasdien, tad gera, kad vyrui pasiėmus jį į rankas – kaskart prisimins žmogų, kuris įteikė jį.
 12. Apyrankė-gertuvė yra vieta tų dovanų, kuri tikrai nustebins net ir visko mačiusius. Vizualiai atrodo, kad ant rankos tik papuošalas. Tačiau jos viduje – gėrimas, kuris vyrui patinka. Gera, kad kiekviena žingsnyje gėrimas yra šalia.
 13. Dar viena praktiška dovana yra šmaikštus muilas. Toks, kuriame įskaptuoti kokie nors nuotaikingi užrašai. Smulkmena, bet jauki ir tikrai maloni, svarbiausia, kad bus sunaudojamas.

Kai gerai pažįstate vyrą, kuris gaus dovaną – rasti tinkamą nebus sunku. Nuo tokių, kurios kelia geriausias emocijas, yra labai šmaikščios, iki tokių, kurios yra praktiškos, naudojamos kasdien ir svarbiausia – gebančios priminti dovanos įteikėją.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą