Šią savaitę temperatūra gali siekti 37 laipsnius

Antradienis – labai karštų dienų Nyderlanduose pradžia. Šią savaitę temperatūra gali pasiekti netgi 37 laipsnius.

Antradienį, šiandien, Randstad rytiniuose regionuose temperatūra siekia iki 32 laipsnių. Roterdame ir Amsterdame – 30 laipsnių. Centrinės šalies dalys jaučia temperatūrą tarp 32 ir 35 laipsnių – tai karščiau, nei buvo visus metus. Wadden regione, Šiaurės Olandijoje ir palei vakarinę pakrantę šiek tiek vėsiau, daugiausiai – tarp 27 ir 29 laipsnių.

Antradienio, t.y. šiandienos, vakarą iš pietų pasirodys šiek tiek debesų, taigi tam tikrose vietose gali ir šiek tiek palyti. Vakaras bus šiltas, temperatūra – nuo 20 laipsnių prie jūros iki 25 laipsnių rytuose. Naktį minimali temperatūra nukris iki 18, bet uždaruose miestuose temperatūra nenukris žemiau nei 20 laipsnių.

Trečiadienis bus daugiausia saulėtas ir panašios temperatūros, kaip ir antradienis.

Ketvirtadienis ir penktadienis bus šiek tiek karštesni. Randstad regione aukščiausia temperatūra bus nuo 32 iki 35 laipsnių. Pietuose, rytuose ir Veliuvėje temperatūra gali siekti 37 laipsnius. Wadden, Šiaurės Olandijos viršuje ir Zelando vakariniame krante bus daugiausia nuo 29 iki 31 laipsnio. Dienos bus labai saulėtos ir karštos, tačiau yra griaustinio tikimybė pietuose ir vakaruose penktadienio naktį.

Pasak Weeronline, yra nedidelė nacionalinės karščio bangos tikimybė nuo ketvirtadienio. Kad taip nutiktų, temperatūra turi penkias dienas siekti bent 25 laipsnius, ir tris iš jų – bent 30 laipsnių.

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą