„Lietuvos balso“ dalyvė iš Olandijos turi ryšį su kosmosu

rugile

Jau šį sekmadienį 19.30 val. šalies žiūrimiausiame LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ pasirodys išskirtinio balso savininkė ir įdomi asmenybė Rugilė. 6 metus Olandijoje gyvenanti ir besimokanti mergina projekto kūrėjams pareiškė: „Atėjau skleisti meilę ir šviesą Lietuvos žmonėms.“

Rugilė – išties išskirtinė mergina. Ją visuomet sutiksite pasidabinusią tik šviesių spalvų ilgomis suknelėmis ir sijonais. Mergina kurį laiką nenaudojo visiškai jokių makiažo priemonių.

„Labai domiuosi dvasingumu, religijomis, skaitau šventas knygas. Iš jų išsirenku tai, kas man artimiausia. Pati turiu ryšį su kosmosu, angelais, fėjomis, augalais. Savitą – kaip ir visi turime“, – apie save pasakoja profesionali džiazo atlikėja.

Rugilė turėjo galimybę dalyvauti tarptautinio formato „The Voice of…“ projekte Olandijoje, tačiau tai daryti panoro gimtinėje. „Savo dainą skirsiu visiems Lietuvos žmonėms, kurie patyrė karą, nepriklausomybės atgavimą. Savo močiutei ir visiems kitiems Lietuvos pensininkams.“

Kokias emocijas sukels Rugilės daina „Lietuvos balso“ mokytojams? Ar įtikins savo balsu juos ir atsisuks bent vienas mokytojas? Sužinosite jau sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Alfa.lt

 

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą