Londono policija aptiko futbolo stadiono dydžio kanapių mišką

kanapiu plantacija

Kingston Police nuotr. / Kanapių plantacija

 

Londono policija Kingston’e aptiko futbolo stadiono dydžio kanapių plantaciją, kuri buvo suviešėjusi gana atviroje vietoje, Lower Marsh Lane gatvėje.

Kingston’o policija socialiniuose tinkluose išplatino 150 kanapių augalų nuotraukas. B klasės narkotikams priskiriami augalai buvo aptikti gyvenamojoje rajono dalyje, tik už kelių gatvių nuo vietinio universiteto, koledžo, lengvojo kultūrizmo centro ir „Berrylands“ geležinkelio stoties.

kanapiu plantacija 2

Kanapių plantaciją policijos pareigūnai aptiko po to, kai gavo pranešimą apie kelias augančias kanapes. Pranešimą nusprendę patikrinti policijos pareigūnai nesitikėjo rasti futbolo stadiono dydžio kanapių plantacijos. Kai kurių kanapių augalų aukštis siekė 1,5 metro. Kanapių plantacijos nuotraukas paviešinę policijos pareigūnai internete juokavo, jog aptiktame kanapių miške jie ketina sumedžioti mešką, o pati kanapių plantacija panaši į kalėdinių eglučių miškelį.

Aptikta kanapių plantacija bus sunaikinta, policija ieško šios plantacijos savininkų.

Nuo 2009 m. kanapės priskiriamos B klasės narkotikams, o tai reiškia, kad už jų nelincecijuotą auginimą, laikymą arba pardavinėjimą galima gauti iki 14 metų laisvės atėmimo bausmę bei neriboto dydžio baudą.

anglija.today logo

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą