„Mars“ iš prekybos Vokietijoje ir Nyderlanduose atšaukia produktus su rastu plastiku

snickers-diet

JAV šokolado gamintoja „Mars“ antradienį pranešė apie šokoladinių batonėlių atšaukimą Vokietijoje ir Nyderlanduose, dėl produkte rasto plastiko.

Atšaukiami šokoladiniai batonėliai Lietuvos prekybos tinklų nepasiekė.

Bendrovės korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims Mindaugas Rupšys teigia, kad atšaukiamoje partijoje buvo ir Lietuvai skirtos produkcijos, tačiau batonėliai iš šios partijos dar nėra pakliuvę į Lietuvos parduotuves.

„Produkcija yra sandėlyje“, – sakė jis.

„Mars“ atstovė Olandijoje Eline Bijveld AFP sakė, kad jos žiniomis, produkcija gali būti atšaukiama 55 šalyse.

„Kokybė ir maisto saugumas išlieka svarbiausiu „Mars“ prioritetu, todėl siekdami apsidrausti net nuo menkiausios rizikos sukelti nepatogumų klientams, „Mars“ nusprendė atšaukti visą Nyderlandų gamykloje pagamintą batonėlių „Mars“, „Snickers“ ir „Milky Way“ partiją“, – taip pat teigia M.Rupšys.

Lietuvos prekybos centrų lentynose gulintys „Mars“, „Snickers“ bei „Milky Way“ šokoladiniai batonėliai gaminami „Mars“ gamykloje Lenkijoje.

Vis dėlto, Nyderlandų Vegelio mieste esančioje gamykloje gaminami kiti Lietuvoje parduodami „Mars“ produktai – „Twix“ ir „Bounty“ batonėliai.

Nori apsaugoti vartotojus

„Mars Chocolate“ atlieka savanorišką šokoladinių produktų „Mars“, „Snickers“, „Milky Way“ ir „Celebrations“ atšaukimą po to, kai produkte buvo rastas gabalėlis plastiko“, – sakoma pranešime.

Atšaukiami produktai, kurių galiojimo laiko pabaigos data yra tarp 2016 metų birželio 19 dienos ir 2017 metų sausio 8 dienos.

Pasak įmonės, visą pakenktų produktų sąrašą galima rasti interneto svetainėje www.mars.de.

„Atšaukdami, mes norime apsaugoti vartotojus, kurie įsigijo aukščiau minėtus produktus, nuo jų vartojimo“, – praneša įmonė.

„Mars“ pirmiausiai atšaukė batonėlius Vokietijoje ir Nyderlanduose, vėliau paskelbta apie atšaukimą Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Italijoje ir Ispanijoje.

„Mars“ atstovė Olandijoje Eline Bijveld AFP sakė, kad jos žiniomis, produkcija gali būti atšaukiama 55 šalyse.

Taip pat pranešta, jog visi Nyderlanduose atšaukiami produktai buvo pagaminti Vegelio mieste esančioje gamykloje.

BNS

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą