Nyderlanduose kyla automobilių draudimo kainos

netherlands-929120_960_720

Remiantis kainų palyginimo svetainės „Inderpender“ duomenimis, šiais metais sparčiai kilo automobilių draudimo kainos. Visai neseniai smarkiai šoktelėjo civilinės atsakomybės draudimo įmokos.

Palyginus su praėjusių metų lapkričio mėnesiu, nauja civilinės atsakomybės draudimo metinė įmoka vidutiniškai pabrango 89 eurais, tai yra 20 procentų brangimas. Ribotos atsakomybės draudimo įmokos brango 15 procentų ir vidutiniškai brango 73 eurais, visas rizikas dengiančio draudimo įmokos išaugo 9 procentais ir pabrango 65 eurais.

„Independer“ tvirtina, kad įmokų brangimą labiausiai pajuto jauni žmonės. Anksčiau automobilio draudimas jaunimui vidutiniškai kainavo 884 eurus per metus, dabar tenka mokėti 1 012 eurų per metus.

„Didelis draudimo įmokų brangimas per paskutinius mėnesius reiškia, kad draudikai sureagavo į DNB pranešimą.“ – teigia „Independer“. Centrinis Olandijos bankas paragino draudikus pakelti įmokų sumas dėl per praėjusius metus patirtų nuostolių automobilių draudimo srityje.

„Independer“ generalinis direktorius Ruudas Martensas mano, kad yra ir kitų būdų, kaip sumažinti patirtus nuostolius. „Pavyzdžiui, vairuotojų elgesio draudimas turi dvi puses. Vairuotojams reiktų atlyginti už tinkamą vairavimą, taip sumažėtų draudimo paraiškų skaičius.“

sitelogo3

 

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą