Roterdamo meras musulmonas A.Aboutalebas islamistams: „Nepatinka laisvė? Dinkite iš šalies“

Maroke gimęs Roterdamo (Nyderlandai) meras Ahmedas Aboutalebas tiesioginiame eteryje paragino islamistus susikrauti daiktus ir nešdintis (pavartojo necenzūrinę frazę „f*ck off“), rašo ibtimes.co.uk.

roterdamo-meras-ahmedas-aboutalebas-54b52a5ea6d1d

„Yra nesuvokiama, kad galima atsukti nugarą laisvei. Bet jeigu jums nepatinka laisvė, dėl Dievo meilės, susikraukit daiktus ir išvykite“, – pareiškė jis tiesioginio eterio metu.

„Galbūt yra pasaulyje vieta, kur galima būti savimi, galima sau nemeluoti ir nežudyti nekaltų žurnalistų. O jeigu jums čia nepatinka, nes jums nepatinkantys humoristai kuria laikraštį, tuomet aš jums galiu pasakyti – nešdinkitės“, – į islamistus kreipėsi meras.

 

„Tai yra kvaila, tai yra nesuvokiama. Išnykite iš Nyderlandų, jeigu čia negalite rasti vietos. Dabar į visus nieko blogo nelinkinčius musulmonus bus žiūrima kreivai“, – toliau kalbėjo A.Aboutalebas.

Daugiau nei pusė Roterdamo gyventojų yra tautinės mažumos ir atvykėliai.

Musulmonas A.Aboutalebas miesto meru tapo 2008 m. Iš pradžių jį kritikavo prieš musulmonus nusistačiusios partijos, tačiau jis įrodė, kad jo tikėjimas nereiškia, kad jis palaiko visus be išimties musulmonus.

Dar 2004 m. jis pareiškė, kad musulmonai, kurie nenori priimti olandiškų vertybių, gali pirmu lėktuvu iš čia išskristi.

15min logo

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą