„Small Planet Airlines“ penkerius metus skraidins Azijos turistus į Kambodžą

small planet airlines

Atostogų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ toliau mažina veiklos sezoniškumą ir vykdo plėtrą Azijoje: pagal prieš keletą savaičių pasirašytą susitarimą su aviakompanija „Sky Angkor“, Lietuvos bendrovės orlaiviai mažiausiai penkerius metus kiekvieną žiemą skraidins turistus į Siemreabą (Siem Reap) Kambodžoje iš Kinijos ir Pietų Korėjos miestų.

„Pasibaigus aktyviam vasaros turizmo sezonui, veiklos apimtys Europoje susitraukia – atostogų kryptimis keliaujančiųjų sumažėja net iki dešimties kartų. „Small Planet Airlines“ turi aiškią strategiją, kaip mažinti verslo sezoniškumą, tad dalį iš mūsų turimų 18 orlaivių nuo lapkričio iki balandžio menesio perkelsime į regionus, kuriuose atostogų sezonas žiemą pasiekia piką. Pagal susitarimą su Azijos aviakompanija „Sky Angkor“, šiuo periodu skraidinsime poilsiautojus į Kambodžą iš Kinijos ir Pietų Korėjos“, – teigia „Small Planet Airlines“ generalinis direktorius Vytautas Kaikaris.

Kambodžos Siemreabo regionas yra vienas lankomiausių Azijos turizmo centrų, kuriame poilsiautojus ypač traukia unikalios Ankoro šventyklos. Į pasaulinį UNESCO kultūrinio paveldo sąrašą įtrauktas istorinis draustinis yra pats didžiausias religinis statinių kompleksas pasaulyje, o praėjusiais metais šią vietą aplankė daugiau nei 2 milijonai  užsienio turistų – per 10 metų čia apsilankiusių skaičius išaugo keturis kartus.

Bendradarbiavimą su „Sky Angkor“ (anksčiau ši kompanija vadinosi „Sky Wings Asia“) „Small Planet Airlines“ pradėjo 2014 m. žiemą, kuomet du „Small Planet Airlines“ orlaiviai vykdė skrydžius iš Kambodžos. 2013 m. žiemą lietuviško kapitalo bendrovė įgyvendino projektą su „Bhutan Airlines“ ir skraidino keleivius iš Bankoko (Tailandas) į Parą (Butanas). Pasak „Small Planet Airlines“ vadovo V. Kaikario, anksčiau vykdyti projektai, europietiškus techninius standartus atitinkantys orlaiviai ir jų priežiūra,  profesionalios įgulos bei įmonės patirtis Azijoje padėjo užsitikrinti ilgalaikį kontraktą Kambodžoje.

„Sky Angkor“ yra Pietų Korėjos ir Kambodžos kapitalo aviakompanija, veiklą pradėjusi 2011 metais. „Airbus A320“ orlaiviais aviakompanija vykdo skrydžius iš Kambodžos ir Vietnamo į Kiniją bei Pietų Korėją. Pagrindinis aviakompanijos skrydžių centras įsikūręs tarptautiniame Siemreabo oro uoste.

Apie „Small Planet Airlines“

„Small Planet Airlines“ – atostogų skrydžių kompanija, Airbus 320 tipo orlaiviais skraidinanti Europos (Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Lietuvos, Italijos, Vokietijos) ir Azijos keleivius. 18 lėktuvų valdanti bendrovė dirba su didžiausiais kelionių operatoriais ir vasaros sezono metu skraidina atostogautojus į Graikiją, Ispaniją, Turkiją, Bulgariją ir kitas šalis, o žiemos sezono metu dalį orlaivių perkelia į Azijos rinkas. Bendrovė taip pat vykdo specialiuosius skrydžius – skraidina valstybines delegacijas, sportininkus bei vykdo privačius užsakymus.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą