„Small Planet Airlines“ pradės skraidyti iš Amsterdamo

small planet airlines

Gruodžio mėnesį skrydžių bendrovės „Small Planet Airlines“ lėktuvai pradės skraidyti iš Amsterdamo Schipholo oro uosto. Tai bus 12-ta bendrovės bazė Europoje.

„Skrydžius iš Amsterdamo vykdysime kartu su „Neckermann“, kuris priklauso „Thomas Cook“ – antram didžiausiam kelionių organizatoriui Europoje. Tai – vienas didžiausių mūsų klientų, su kuriuo sėkmingai bendradarbiaujame Vokietijoje ir Lenkijoje. Džiaugiamės, kad bendradarbiavimą pavyko išplėsti į naują šalį ir tikimės, kad ateinančių metų vasaros sezoną atsiras dar daugiau naujų krypčių“, – pranešime aiškina Kristijonas Kaikaris, „Small Planet Airlines“ direktorius.

Iš naujos Amsterdamo skraidys Vokietijoje įkurta ir pavasarį Vokietijos oro vežėjo pažymėjimą gavusi bendrovė „Small Planet Airlines GmbH“ su „Airbus A320“ modelio orlaiviu. Artėjantį sezoną kartu su kelionių organizatoriumi „Neckermann“ bendrovė keleivius veš į Gran Kanariją, Tenerifę, Lanzarotę, Kretą, Kosą, Rodą, Splitą Kroatijoje ir Maljorką.

Kompanijos lėktuvai taip pat skraido iš bazių Lietuvoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Italijoje. O žeimos sezono metu dalį orlaivių perkelia į Aziją.

„Small Planet Airlines“ orlaivių parką sudaro 21 lėktuvas, iš jų – 17 „Airbus A320“ modelio orlaiviai ir 4 „Airbus A321“ modelio orlaiviai. Šiuo metu bendrovė turi oro vežėjo pažymėjimus Lietuvoje, Lenkijoje ir Vokietijoje.

Schipholo oro uostas yra penktas pagal dydį Europoje.

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą