Švedijoje už šaltakraujišką žmogžudystę nuteistas lietuvis

1-6

Švedijoje 18 metų laisvės atėmimo bausme dėl nužudymo nuteistas lietuvis Šarūnas Kučinskas. 28-erių vyras pripažintas kaltu dėl 60 metų moters subadymo, praneša švedų portalas aftonbaldet.se.

Švedė Dusica Vecanski nužudyta praėjusių metų spalio pradžioje. Nusikaltimas sukrėtė ramią gyvenvietę Stidvsigą Klippano savivaldybėje, tačiau nelaimės buvo galima tikėtis.

Taip buvo pagarsėjęs Š.Kučinskas, kuris gyveno savo mėlynos spalvos automobilyje Stidvsigo miške. Tai aplinkiniams kėlė nerimą – buvo keista, kad jaunas vyras neturi namų.

D.Vecanski gyveno netoli miško ir mėgdavo pasivaikščioti – tai ji padarė spalio 3-iąją, prieš naktinę pamainą darbe.

Bevaikšiojančią moterį miške Š.Kučinskas užpuolė ir subadė. Teisme lietuvis neigia prisidėjęs prie moters mirties, tačiau įrodymai rodo kitaip.

Jis teigia, kad iš tiesų miške rado negyvą moterį ir ją nutempė kiek toliau. Tačiau jos nežudė.

Auka ir žudikas nebuvo pažįstami anksčiau, tačiau tyrėjai nustatė, kad lietuvis galėjo moterį užmušti paskatintas seksualinių motyvų. Jo kompiuteryje pareigūnai rado nemažai smurtinės pornografijos. Tokias sekso juostas jis žiūrėjo ir naktį prieš įvykdant nusikaltimą.

Dieną prieš žmogžudystę Š.Kučinskas nusipirko peilį. Buvo nustatyta, kad ant Š.Kučinsko drabužių buvo nužudytos moters kraujo. Ant D.Vecanski drabužių rasta ir Šarūno kraujo – užpulta moteris priešinosi, įvyko grumtynės.

Teismas paskyręs 18 m. laisvės atėmimo bausmę nurodė, kad nužudymas buvo itin brutalus ir prieš mirtį D.Vecanski patyrė siaubingą baimę. Atlikęs bausmę lietuvis bus deportuotas iš šalies.

sknadinavija.today

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą