Amsterdamas pasaulio patraukliausių turistinių vietų sąraše – dvidešimt septintas

AMSTERDAM-Netherlands-1_0

Ketvirtadienį išleistame rinkos tyrimų bendrovės „Euromonitor“ leidinyje „Top 100 Miestų turistinių vietų reitingas, 2014 metų leidimas“ Amsterdamas užėmė 27-ą vietą. Reitinguojant buvo vertinamas užsienio turistų bei nakvynių skaičius 57 šalyse.

„Amsterdamas garsėja kaip tolerantiškas ir progresyvus miestas, kuriame turizmas išlieka auganti industrija. Bendradarbiaudamas su aplinkinėmis savivaldybėmis, miestas siekia, kad jo populiarumas augtų ir ateityje. Dėl to Amsterdamas galės aptarnauti vis augantį turistų skaičių.  “ – rašoma leidinyje „Euromonitor“.

Nuo 2009 metų užsienio turistų skaičius Amsterdame stabiliai auga. 2014 metais Olandijos sostinę aplankė 5.7 mln. turistų iš užsienio, tai 10 procentų augimas, palyginus su 2013 metais. Nakčiai pasiliko 10.2 milijono turistų, tai sudaro 12 procentų augimą.

Leidinyje teigiama, kad Europos miestai išlieka klasikiniais lankytinais objektais visame pasaulyje, Londonas ir Paryžius patenka į tokių objektų dešimtuką ir atitinkamai užima antrą ir penktą vietas. Tačiau Europos miestų populiarumo augimas neprilygsta Azijos miestų populiarumui, 2014 metais trečdalis iš šimto populiariausiųjų buvo Azijos miestai.

OlandijosLietuviai.ltBooking.com

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą