“Wizz Air” atnaujino skrydžių keitimo paslaugą – atsirado galimybė susigrąžinti pinigus

wizz

Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, siekdama pagerinti savo klientų keliavimo patirtį, atnaujino „Wizz Flex“ – skrydžio keitimo – paslaugą.

Nuo rugsėjo 8 dienos, kartu su neribotu skrydžio datos, laiko bei užsakyto maršruto keitimu, klientai, įsigiję „Wizz Flex“ paslaugą, taip pat turės galimybę susigrąžinti skrydžio užsakymo vertę atitinkančią sumą į savo WIZZ sąskaitą kompanijos interneto svetainėje. Grąžintą pinigų sumą keleiviai galės panaudoti vėlesniems užsakymams, rezervuojant skrydžius iš daugiau nei 450 siūlomų kompanijos maršrutų.

Keleiviai, naudodamiesi „Wizz Flex“ paslauga, gali modifikuoti savo užsakymą wizzair.com interneto svetainėje likus ne mažiau kaip 3 valandoms iki kelionės pradžios. Keičiant skrydžio datą, laiką ar maršrutą nebus taikomas joks keitimo mokestis, tačiau reikės sumokėti kainos skirtumą, jeigu naujasis skrydis (į kurį keičiama) bus brangesnis.

„Wizz Flex“ paslaugą galima užsisakyti skrydžių rezervacijos metu. Paslauga kainuoja 15 eurų vienam skrydžiui ir vienam keleiviui. Daugiau detalių apie atnaujintą paslaugą galima rasti kompanijos interneto svetainėje. Keleiviai, kurie rezervacijos metu įsigyja „Wizz Air“ bazinio bilieto kainos paslaugą „Plus Fare“, taip pat gali naudotis ir „Wizz Flex“ teikiama nauda bei kitomis paslaugomis, kurios sudaro šį paslaugų paketą.

„Kiekviename kelionės su „Wizz Air“ žingsnyje visuomet siekiame gerinti mūsų klientų keliavimo patirtį, tad džiaugiamės šį kartą galėdami pasiūlyti dar naudingesnę skrydžio keitimo paslaugą. Iš keleivių sulaukėme gausybės prašymų suteikti galimybę už skrydį sumokėtą sumą paversti į kelionės kreditą, pinigus pervedant į WIZZ sąskaitą, tad nuo šiol keliones planuoti bus dar patogiau“, – sako „Wizz Air“ Komercijos vadovas George‘as Michalopoulos‘as.

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą