IV-OJI BENELUX LIETUVIŲ BURIAVIMO REGATA ZEELAND

Šiemet IV-oji BeNeLux lietuvių buriavimo regata vyks 2019 m. birželio 9d. Arnemuiden, Netherlands.

I-oji regata buvo organizuota 2015 metais tuometinio Lietuvos ambasadoriaus Belgijoje aistringo buriuotojo Gedimino Varvuolio iniciatyva aktyviai palaikant Olandijos lietuvių bendruomenei. Pernai regata nevyko, bet šiemet ji vėl grįžta į tradicinių jau XIV-ųjų BeNeLux sporto žaidynių programą. 

„Šiemet yra rezervuoti septyni Belz-620 tipo laiveliai, palnuojama sukomplektuoti 7-ias įgulas. Renginys prasidės 9 val ryto ir esant palankiam orui tęsis visą dieną. 18 val. numatyta nugalėtojų apdovanojimo ceremonija ir vėliau suneštinis piknikas. Visą praktinę informaciją galima rasti žaidynių svetainėje: http://zaidynes.belglietuviai.eu/?q=node/177. Norinčius kviečiame nedelsti ir registruotis nes galioja principas – kas pirmesnis tas gudresnis 😊, o vietų skaičius ribotas“, – sako 2017 metų nugalėtojas bei šių metų regatos koordinatorius Edgaras Abramavičius.

Regatoje kviečiami dalyvauti visi Belgijoje, Liuksemburge ir Olandijoje gyvenantys arba dirbantys Lietuvos Respublikos piliečiai arba lietuvių kilmės asmenys ir jų šeimų nariai bei svečiai. 

BeNeLux Žaidynės ir regata yra organizuojami Belgijos lietuvių bendruomenės prisidedant Liuksemburgo ir Olandijos lietuvių bendruomenėmis.

Larissa Rand nuotraukos iš ankstesnių regatų.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą