Kas šiemet galėjo triumfuoti NBA lygoje?


Pasaulyje šį pavasarį sustojo praktiškai viskas. Jokia išimtis ir sportas. Toks gyvenimas, tačiau daugelis dėl to nukentėjo. Krepšinio pasaulis su nekantrumu laukė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų
varžybų. Jų dar teks luktelti. Turbūt iki rudens.

Kaip bus rudenį spėlioti sunku. Klubai grįš visai kitokių formų, kovos vyks viename mieste, todėl galime sulaukti įvairių netikėtumų. Visgi, šiame straipsnyje nusprendėme aptarti ne tai kaip bus, o kas galėjo būti jeigu čempionatas vyktų įprasta vaga.

Paskutinis LeBrono Jameso šansas?

Tikra NBA lygos ikona tapęs LeBronas Jamesas jau toli gražu ne jaunuolis, tačiau net ir būdamas lygos veteranu krepšininkas sugeba demonstruoti įspūdingus statistinius rodiklius.

LeBrono vedama Los Andželo „Lakers“ praėjusią vasarą kazino online išsuko aukso puodą – pasistiprino Anthony Davisu ir turėdama du iš penkių geriausių planetos krepšininkų šiemet tvirtai pirmavo lygos Vakarų konferencijoje. Daugelis NBA analitikų, legendinę „Lakers“ ekipą įvardijo kaip bene ryškiausią favoritę tapti čempione, šie metai taip pat buvo įvardijami, kaip paskutinis L. Jameso šansas iškovoti savo ketvirtąjį čempiono žiedą.

Nežinia ar „Lakers“ būtų laimėjusi, tačiau faktas, kad šios komandos planai tikrai buvo sujaukti. Kitąmet tai taip pat bus viena pajėgiausių lygos ekipų, tačiau reikia suprasti, kad geriausio planetos krepšininko laikas senka greičiau, nei jis pats norėtų.

Dar vienas Kawhi Leonardo benefisas?

Praėjusiais metais Toronto „Raptors“ sensacingai triumfavo NBA, o ją į viršūnę atvedė vienintelį savo sezoną šioje komandoje žaidęs Kawhi Leonardas. Šis krepšininkas vasarą persikėlė į Los Andželo „Clippers“, o
tuomet į komandą atvyko ir Paulas George‘as.

Šis Los Andželo klubas taip pat iškart pradėtas laikyti vienu rimčiausių pretendentų į titulą ir taip turbūt yra ne veltui. Vakaruose „Clippers“ rikiavosi antra, tačiau dvikovose prieš „Lakers“ atrodė kiek geriau. K. Leonardas visuomet buvo laikomas atkrintamųjų žaidėju. Tai krepšininkas, kuris kiek tausojamas reguliariajame sezone ir tiesiog žiba lemiamuose mačuose. Jei Kawhi sėkmė tarsi lošimų automatai, leistų jam triumfuoti su trečia komanda, tai būtų tikrai labai įspūdingas pasiekimas.

Kiek nuvertinami lygos lyderiai

Nors dauguma analitikų titulą siųsti norėtų į Kaliforniją, tačiau su tuo greičiausiai nesutiktų absoliutūs lygos lyderiai iš Rytų. Kalba eina apie Milvokio „Bucks“ ekipą su lygos MVP Gianniu Antetokumpo. Graiko vedami
„elniai“ visą sezoną demonstravo nepriekaištingą žaidimą ir visas kitas Rytų ekipas yra palikę toli sau už nugaros.

Šis klubas turi praktiškai nepriekaištingą startinį penketą, todėl tikrai galėtų duoti kovos kiekvienai ekipai. Be to, reikia nepamiršti, jog būtent „Bucks“ būtų turėjusi namų aikštės pranašumą visuose atkrintamųjų varžybų etapuose.

Taip pat būtų galima paminėti titulą ginančią „Raptors“, bet ši komanda toli gražu ne tokia, kaip praėjusiais metais. Iš Vakarų konferencijos išskyrimo verta nebent Hiustono „Rockets“, kuri prie Jameso Hardeno prijungė Russelą Westbrooką, bet kovoti su Los Andželo klubais šiai ekipai vis tiek veikiausiai būtų buvę labai sunku.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą